Dva outfity během chladnějších dnů

Dva outfity, kterými oslníte během chladnějších dnů

Venku už jen tak rychle teplo opravdu nebude. Musíme se připravit na to, že budou přicházet neustále chladnější a chladnější dny, během kterých se budeme muset lépe přiobléknout. Naštěstí však v obchodech startují už zimní kolekce, které přináší vhodné zimní kousky, které nás stoprocentně dostanou. Pojďme si říct, jak takové kousky kombinovat. Ukažme si dva looky, kterými letos během chladnějších dnů stoprocentně okouzlíte nejen pány, ale taky i ženy na ulicích, které vás nebudou hodnotit nižším číslem, než sto procenty.

Looky vytváříme z módních kousků, které běžně najdete v obchodech. Zmiňujeme taky obchody, v nichž byste jednotlivé kousky mohli najít.

LOOK 1

Pokud venku ještě nebude padat sníh, měli byste si ještě ponechat křivák. Přece jenom tato oblíben bunda letošnímu podzimu naprosto vede, a to hlavně v pestrých barvách. Vytáhněte si například červený křivák, který najdete například ve Stradivariu, k tomu si oblékněte černé tričko, lehčí černý dlouhý kardigan až ke kotníkům, který bude mít nejlépe rozparek na bocích, a k tomu kombinujte černé džíny poseté kytičkami v rudé barvě. Tak se dokonale sladíte s bundou. Džíny najdete pro zajímavost v online shopu obchodu Reserved.

Jelikož je červená bunda dosti výrazná, nepotřebujete nijak oživovat váš look. Na nohy by stačilo nazout obyčejné chelsea boty nebo například ještě oblíbenější Converse tenisky, které budete mít v té klasické bílé podobě.

LOOK 2

Pokud už bude trochu chladněji, vytáhněte si šedý kabát rovného střihu, kdy si pod něj oblékněte šaty krabicového střihu v khaki, v bordó nebo v hořčicově žluté barvě. Právě tyto tři barvy (+šedá) budou letos dominovat zimě. K nim si pak dejte oblíbené černé punčocháče a na nohy nazujte klasické černé chelsea boty (nebo případně polobotky, pokud na to bude počasí). Šálu voltě huňatou, nejlépe černou, kabelku pak volte do barvy šatů stejně jako čepici na hlavu.