Jaké šperky si nyní pořídit?

Jaké šperky si nyní pořídit?

Každá žena ví, že šperky dotváří outfit, a tak si šperky kupují s velkou oblibou. Jenže mnohé ženy nevědí, jaké konkrétní šperky si mají pořídit. Zejména nyní, když venku kraluje podzim, se mnohým ženám zdají být šperky naprosto zbytečné, když v outfitu nejdou vidět. Jenže pravdou je, že šperky se nosí i na podzim, i když pod vrstvami kabátu a šál nejdou vidět na první pohled. A my vám poradíme, jaké konkrétní šperky se na podzim nosí.  

Pokud si plánujete pořídit novou bižuterii, vyplatí se vědět, co se zrovna nosí. Trendy se mění i v oblasti šperků, o tom není pochyb. Abyste nenosili šperky, které jsou už dávno out, poradíme vám, jaké šperky si pořídit, abyste zaujali.  

Kameny jsou v módě 

Přemýšlíte nad tím, jaké šperky si pořídit? Co třeba zvážit šperky, kterým dominují zakomponované kameny? Kameny jsou zkrátka trend v oblasti šperků, nezáleží na tom, jaké barvy nebo jaké velikosti budou kameny mít. Ať už se rozhodnete pro kameny jakýchkoli barev, uděláte dobře, o tom není sporu.  

Řetězy jsou zase v kurzu 

I když jsme o nich dlouho nic neslyšeli, kupodivu se opět s velkou pompou dostali do módy. Řeč je o doplňcích v podobě masivních řetězů. Ať už si pořídíte náhrdelníky nebo náramky v podobě řetězů, neuděláte chybu. Jen tedy pozor na jejich kombinování. Pokud chcete působit romanticky, jemně a něžně, rozhodně byste neměli řetězy do outfitu zakomponovat.  

Výrazné náušnice, ty jsou nyní in 

Dalším doplňkem, kvůli kterému se vyplatí nechat v obchodech i svou výplatu, jsou výrazné náušnice, které jsou dnes in. Jedná se o největší trend letošního roku. Už se nenosí drobné perličky nebo tečky do uší, nosí se výrazné náušnice, které zpestří i nejvíce všední outfit. Nebojte se různých velikostí a tvarů, čím výraznější náušnice budou, tím lepší.