Léto patří šatům z dětství

Léto patří šatům z dětství

Díky stoupajícím teplotám se řada lidí domnívá, že už se blíží léto. A ono je to opravdu tak. Zatímco letošní jaro jsme museli prožít v domácí karanténě, léto si rozhodně nenecháme ujít. Aby se vám léto dostalo opravdu pod kůži, začněte nosit šaty, jelikož ty k tomuto ročnímu období zkrátka patří, nemyslíte? Otázkou však stále zůstává, jaké šaty jsou hitem letošní sezony. Každý módní maniak totiž ví, že každá sezona, respektive každé léto si s sebou přináší celou řadu nových a skvělých kousků, proto je otázkou, co přineslo léto nyní.  

Podle mnoha módních návrhářů a kritiků se letošní léto doslova zasvětilo letním šatům, které jsme nosili v dětství. Právě sešité kanýry, kanýrové lemy a objemné šaty – to jsou aktuální hity, jež přenesou nejednu ženu do svého dětství.  

Objem dělá dojem 

Nejen u vlasů a u účesu platí, že objem dělá dojem! Nyní to platí i u šatů, jelikož ty objemné jsou zkrátka stylové a šik. Nebojte se proto letošní léto balonových rukávů, nebojte se zmiňovaných kanýrů, které jsou ukryté pod lemy šatů a které odtamtud letmo vykukují. Stejně tak se nebojte dlouhých šatů s kanýry, u nichž platí, že čím blíže jsou kanýry k zemi, tím jsou šaty stylovější.  

S kanýry se ostatně nově nesetkáte jenom na objemných stylových šatech, ale také na sukních. Jedná se zkrátka o letní trend, kterému už podlehla celá řada celebrit.  

Oblečení s kanýry jako trend letošních módních mol 

Pokud sledujete módní přehlídky, pokud vás zajímá dění v módním světě, pak pravděpodobně nejste překvapení tím, že se kanýry vrátily do módy nebo respektive že aktuálně v módě jsou. V posledních měsících totiž byly právě kanýry to, co se velice často objevovalo na módních molech, byl to jeden z nejčastěji se vyskytovaných kousků na modelkách.  

Na módní mola přinesly kanýry hvězdy světového návrhářství, k nimž patří například Cecilie Bahnsen, která je známá svými zajímavými střihy. Také Francouz Jacquemus či značka Staud, což je oblíbenkyně vévodkyně Meghan.