Velká módní předpověď

Velká módní předpověď na příští rok

I když jste si letos nestihli koupit všechno, co se tento rok nosilo, musíte se nyní soustředit na velké hity, jež se budou nosit rok příští. I když ještě zbývá do konce letošního roku pár chvil, už nyní se ví, co se bude příští rok nosit. A nechte se tím inspirovat, třeba už nyní najdete na pultech obchodů kousky, s nimiž v novém roce okouzlíte.

V nedávné době se konalo mnoho módních přehlídek, na kterých se ukazovaly krásné módní kousky pro příští rok. Návrháři ukázali to nejlepší ze své dílny, největší úspěch mělo oblečení, které neslo barvu takzvanou aspen gold, což je žlutá, nádherná až svítící barva, s nádechy zlaté. Také lidé zaujaly béžové odstíny, které taktéž budou moderní.

Kromě barev se budou nosit i konkrétní modely, prozradíme vám, co konkrétně se nosit bude.

Hlavně ať kalhoty mají kapsy!

Pokud se rozhodnete pro koupi nových kalhot, ať hlavně mají kapsy. Takzvané kapsářky jsou totiž dnes in. Kalhoty s velkými kapsami jsou jistý módní trend, který se ukázal na mnohých přehlídkách a byl ihned označen jako další módní comeback. Například tyto kalhoty nosila i Jennifer Lopez ve svém klipu z roku 2002. Klip se jmenoval Jenny from the Block a v té době byl opravdu populární.

Batika z módy stále nevychází

Dalším skvělým módním hitem příštího roku bude batika. Ta se do módy dostala už vloni, ostatně ani letos z módy nevyšla a ani příští rok tomu nebude jinak. I batika je jistý comeback. Pozitivní na batikovaných kouscích je, že si je můžete vyrobit snadno doma. Nabatikujete si šaty nebo raději si nabatikujete tričko?

Ombré efekt pro všechny, kdo se s batikou nesmíří

Jestliže chcete zaujmout svým oblečením, ale batika není to pravé, rozhodně to zkuste s klasickými ombré efekty. Ombré efekty jsou v současné době v pase, ale od nového roku opět budou in. Ukázala to nejedna módní přehlídka. Zejména ombré efekt hrající si s béžovými odstíny zaujal.