pánské plavky

Jaké pánské plavky jsou pro letošek ideální?

Léto ještě z daleka neskončilo! Teprve nyní padly letošní výprodeje a teprve nyní se do obchodů s oblečením dostávají ty pravé letní hity, které rozhodně letos ještě vynosíte – tím si můžete být jisti. Mnoho lidí jede na dovolenou teprve teď, což je samozřejmě dobře, protože teď už není takový nával a zaměstnavatelé dají dovolenou spíše v srpnu než v červenci, kdy jich je habaděj. V mnoha případech se na dovolenou jezdí opravdu až v září, což samozřejmě taky nevadí, protože přece jenom v září je všude ještě taky krásně a teplo.

Ostatně pokud jedete teprve teď na dovolenou, měli byste zvážit, jestli náhodou nekoupíte nové plavky. Pakliže jedete k moři, tak rozhodně alespoň dvoje plavky mít musíte. Přece jenom moře je zrádné a může vám jedny plavky rapidně poškodit svou slaností. K moři tedy zásadně alespoň se dvěma plavkami. Ženy si většinou dlouze vybírají a u nich je tento výběr nejen o stylovosti, ale především o líbivosti, proto se jim zrovna dvakrát nepomůže. Pokud však nevědí pánové, jaké plavky si pořídit, pro ně máme zaručený typ, s jakými plavkami budou letos opravdu dominovat na nejedné pláži.

Plavkové šortky ve stylu pobřežní hlídky

Na jedné z televizních stanic začíná opět chodit oblíbený seriál Pobřežní hlídka, kde ženy nespustily oči z vypracovaných pánských těl a pánové zase z těch dámských těl. Ostatně tento seriál v sobě letošní léto nese i unikátní vzor toho, jak by letošní stylové plavky pro pány měly vypadat. Pánové by totiž letos měli volit pánské plavkové šortky přesně toho typu a té délky, jako je nosili plavčíci v tomto oblíbeném seriálu. Zaujmou tak rozhodně nejednu ženu.

Právě na těchto plavkách můžeme pozorovat, jak se plavková móda pro pány neustále krátí. Přece jenom jeden rok jsme se mohli radovat především z oblíbených plavek délkově po kolena, ale ty se na pultech obchodů neudržely dlouho. Vloni byly moderní plavky takové, které byly délkově do půli stehen. Letos se můžeme kochat plavkami, které jsou zhruba o délce trenek. Co přijde letos? Snad ne plavky ve stylu slipů!