pánské trendy

Letním pánským trendům vévodí kreativita a ležérnost

Pánská trička na léto? Vévodí jim barevnost, ležérnost a nové struktury

Mikiny, trička, polotrička. Jaká letos jsou? Jednoznačně je charakterizuje ležérnost a uvolněnost. Pronikají sem různé vzory, barevnost, umělecká díla, grafiky. Rozhodně se nejedná o žádnou nudu.

Kreativní grafika stoupá v oblibě

Stoupá zájem o různé nové módní plastické vzory a struktury, ať už v barvě trička, mikiny nebo polotrička. Mohou být ve stejné barvě, ale i tvořit kontrast, třeba bílá na modrém podkladu. Bílý kontrastní nápis s plastickým povrchem na modré mikině má švih. Oblíbené je i barvení různými pigmenty, efekt seprání, syté barvení za studena. Kombinace více druhů barvení a zdobení, třeba barevný obraz a přes něj černé písmo. Zajímavost zvyšují třeba lemy z nylonu, podložené lišty na knoflíky, kontrasty u zipů a další detaily, které působí zajímavě.

Oblékněte sepraný styl

Hodí se i bundy, které teď reprezentuje hlavně měkký sepraný styl. Pohodový look kůže působí dokonale. Černá, hnědá, modrá, červená i bílá i tmavě žlutá, jehněčí či kozina, takové jsou nyní barvy a materiál. Důraz se klade hlavně na vintage vzhled, který umocňuje výrazné a na první pohled patrné prošívání. Nechybí nýty a potištěná podšívka. Povrch je čistý, na dotek hedvábný. Vše opět směřuje k ležérnímu vzhledu.

Potisky stoupají v oblibě

Kde se vlastně berou současné ležérní trendy směřující k pohodlnosti a pohodě? Východiskem pro ně je hlavně vyjádřit radost ze života, nehynoucí optimismus. Do popředí se dostává svobody. Všechno je uvolněné, ničím nesvázané, plné bohémského šarmu. Důkazem je třeba ležérní polotričko s uměle vybledlými barvami. Na mikinách a košilích doslova nadchnou nejrůznější kreativní celoplošné potisk. Z barev je v oblibě zejména modrá a námořnický styl vůbec.