Více než mini – mikro sukně jsou hitem roku 2022

Více než mini – mikro sukně jsou hitem roku 2022

Krásné nohy mají v tomto roce obrovskou výhodu. Pokud tedy přemýšlíte, kterou část těla si v letošním roce co nejvíce zdokonalit, pak byste se měli zaměřit zejména na své nohy. Budete je totiž mít v čem ukazovat! Na módních molech značek, jako jsou Chanel, Versace, Missoni a Miu Miu se totiž objevili sukně, které nemůžeme označit slovem mini. Jsou totiž tak kratičké, že si zaslouží označení mikro. 

Vyjít v takové sukni chce odvahu 

Pokud si takovou sukni pořídíte, rozhodně byste se neměli pro nic shýbat, protože můžete odhalit více, než byste chtěli! Takže na procházku s malým domácím mazlíčkem nebo dětmi jsou takové sukně naprosto nevhodné. Také způsob sezení je důležité neustále kontrolovat. I když mohou na krásných ženách vypadat velice sexy a přitahovat nejenom mužskou pozornost, stále ještě se jedná o módní výstřelek, který se nehodí do každé situace. 

Minisukně a mikrosukně 

Minisukně byla na trh poprvé uvedena v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století. V té době byla považována za sexy a hravý kousek oděvu. Byl to velmi vyzývavý kousek dámského oblečení, který se ale poměrně rychle ujal. Znamenal výrazný posun ve společenské dynamice. Dnes už se ženě jdoucí v minisukni nikdo nepodiví a bude ji považovat za zcela normální. Avšak nový způsob minisukně, který označujeme jako mikrosukně, opět bude budit pozornost. 

Odpověď na pandemické období? 

Někteří lidé si myslí, že mikrosukně je jakousi odpovědí na pandemické období, kdy jsme byli omezování v mnoha ohledech (a stále ještě jsme). Namísto tepláků a pohodlného oblečení je ale nyní načase obléknout si něco ženštějšího, vyzývavějšího, možná dokonce skandálního. A všechny tyto vlastnosti má mikrosukně. Zatímco obličeje si zakrýváme, nic nám nebrání v tom, ukazovat ostatní části těla. Po jaké mikrosukni sáhnout? Nezapomeňte na barvy a pak už je jedno, jestli půjde o bokovou nebo vypasovanou sukni, přiléhavou nebo rozšířenou.