Jaké kabáty na podzim vytáhnout?

Jaké kabáty na podzim vytáhnout?

Uvažujete nad tím, jaké svršky se vlastně letos na podzim nosí? Chcete zaujmout a oslnit, ale nevíte, co je aktuálně in? Samozřejmě, že se letos na podzim nosí i křiváky nebo bundičky různých podob, ale nezapomínejte na kabáty. Podzim je období, kdy to s kabáty začíná, proto proč si jeden takový kabát do skříně nepořídit? 

Jelikož je nabídka na trhu dnes opravdu velice pestrá, pojďme si zmínit několik konkrétních kabátů, které se vyplatí koupit si. Jaké kabáty čili stojí za hřích? 

Kabáty se zvířecími motivy 

Velmi zajímavou alternativou podzimního kabátu jsou kabáty, které mají zvířecí motivy. Pokud sledujete aktuální dění v módním světě, znamená to, že jistě víte, jak moc jsou tygří, gepardí, hadí a jiné zvířecí vzory moderní a šik. A pokud to tedy víte, proč si kabát přesně v takovém motivu nepořídit? 

Kabáty se zvířecími motivy jistě ovládnou letošní podzim, proto si jeden takový kabát pořiďte, ať nejste out.  

Kabát s dvouřadým zapínáním 

Na co dalšího nesmíte zapomenout, tak je kabát s dvouřadým zapínáním čili takzvaná dvouřadý kabát. Jeho nástup jsme mohli očekávat, už vloni se jednalo o velice stylový kousek, který však přišel až na konci zimy. Letos na sebe nenechal dlouho čekat a pořídit si ho můžeme už nyní, kdy je podzim na svém začátku.  

V ideálním případě si pořiďte dvouřadý kabát ve světlém odstínu – třeba béžová barva je opravdu dokonalá. A na podzim se hodí.  

Červené kabáty 

I když béžová je opravdu krásná barva, letošní podzim se ponese ve znamení červené. Proto si pořiďte červený kabát, ve kterém budete doslova vládnout. Nemusíte mít ani kolem krku umělou kožešinu, ale pokud ji kolem krku budete mít, budete vypadat ještě elegantněji a honosněji. 

Červený kabát hravě zkombinujete například s vysokými koženými kozačkami nebo podobnými botami.