Jaké bundičky se v létě nosí?

Jaké bundičky se v létě nosí?

I když se léto nese ve znamení horkých dnů, večery mohou být naopak poměrně chladné. Právě chladnější letní večery jsou důvodem, proč si pořídit skvělou bundičku, která vás před chladem ochrání. Lehké letní bundičky se opravdu nijak nepodobají klasickým zimním bundám, na to je opravdu ještě čas. Letní bundičky jsou spíše něco, co se vyplatí mít v šatníku. Nabízí se však otázka, jaké konkrétní letní bundičky se vyplatí v šatníku mít, jaké jsou zrovna in.  

Pokud sledujete dění v módním světě, pak moc dobře víte, že se módní trendy mění doslova jako na běžícím pásu. Proto se vyplatí módní svět sledovat neustále, abyste tak nebyli ani chvilku out. Pokud zrovna chcete oživit svou sbírku či svůj šatník novým kouskem, doporučujeme investovat do bundičky, která se hodí i v letních dnech. Bundičku oceníte nejen při chladných letních večerech, ale také ve chvílích, kdy začne pršet nebo kdy budete cestovat letadlem, kde je obvykle chladněji.  

Nosí se pastelový denim 

Aktuálně se nosí hlavně pastelový denim, což jste ostatně mohli zaregistrovat. Pastelově zbarvené bundičky jsou hitem, který si nenechá ujít nejedna žena. Najdete je v mnoha obchodech, například jsou krásné v klasickém H&M nebo v luxusnějším obchodě Boohoo.  

Květinové bombery se taky nosí 

Opět se nosí i bombery. Mnohé ženy jsou toho názoru, že se bombery už nenosí, ale není to samozřejmě pravda. I bombery se nosí, konkrétně se nosí květinové bombery, které podtrhují ženskost a které se krásně kombinují s jednobarevným oblečením. Outfit hezky rozzáří. Opět je najdete doslova na každém rohu, prodává je třeba Bonprix nebo i Guess.  

Nosí se satén 

Možná jste zaregistrovali, že se také nosí satén. Saténové bundičky jsou velice lehké, kloužou a sklouzávají. Přesto jsou stylové a in. Aktuálně se prodávají v různých provedeních, barvách a také v různých vzorech. Najdete je třeba v obchodech značky Diesel nebo Velvet Rose.