Jaké plavky letos v létě mít?

Jaké plavky letos v létě mít?

I letošní léto s sebou nese hromadu krásných a stylových plavek. Pokud patříte k lidem, kteří si každým rokem kupují nové plavky, aby byli in, pak letos nesmíte vynechat aktuální kousky, které si zamilujete. Že jste zatím nestihli zjistit, jaké plavky se letos nosí? Pak nevadí, nezoufejte. Nemusíte dlouze pátrat na internetu, zkrátka vám prozradíme, jaké plavky letos v létě musíte mít.  

Každým rokem se módní trendy v oblasti plavek trochu mění, to je zkrátka pravda. Zatímco vloni se nosily hlavně jednodílné plavky, letos se do módy opět dostávají plavky dvoudílné. Je však pravdou, že dvojdílné plavky jsou v současné době stylové jenom v určitých provedeních, a tak se tedy nechte inspirovat.  

Zamilujte se do retro puntíkových plavek 

Pokud nechcete svým výběrem plavek udělat krok stranou, pak doporučujeme investovat do retro puntíkových plavek. Právě puntíkové plavky jsou hotovou dominantou letošní letní kolekce. V ideálním případě by měly být puntíkované plavky dvoudílné s tím, že spodní díl plavek bude sahat až nad pupík, tedy do pasu. To je zkrátka nádech šedesátých let, dle kterých se současná móda zkrátka inspiruje. Vrchní díl plavek zase může nést pár volánků, ideálně by ramínka měla být spojena za krkem.  

Plavky se zvířecími motivy 

Opět vzor, který se nese až z šedesátých let. Zvířecí vzor byl populární tehdy a kupodivu je populární i nyní. Doporučujeme si pořídit hlavně plavky se zvířecími vzory, nezáleží na tom, jestli budou jednodílné nebo dvoudílné. Zkrátka se zvířecím motivem neuděláte krok stranou v žádném případě. 

Jednodílné plavky jsou taky stále v módě 

Pokud nejste milovníkem dvoudílných plavek, jelikož do nich třeba nemáte postavu, pak se vyplatí investovat do jednodílných plavek, které z módy nevyšly. Aktuálně se však nosí spíše takové, které mají hodně velký výstřih a u spodní části se začínají dotýkat až bočních kostí. Takové jednodílné plavky doporučujeme nosit v jakémkoli provedení, je to opravdu opět stylový kousek.