V čem letos vyniknete

V čem letos na plesech vyniknete, pánové?

Plesová sezona se pomalu ale jistě blíží. Ženy většinou mají poměrně velký výběr toho, co si mohou obléknout, pánové mají většinou jeden look, který je pro danou plesovou sezonu stylový. Letos však všechny můžete překvapit. Jistě celá řada mužů bude mít dřevěné motýlky, které jsou sice stylové a vkusné, ale jsou už loňské. Letos pokud chcete zazářit, měli byste zaujat těmito tipy, které vám v tomto článku přinášíme. Dávejte tedy pozor a po přečtení ihned zamiřte do obchodů nejen s obuví, ale i s oblečením!

Plesová sezona je poměrně dlouho očekávaná část roku. Právě na plesech se mohou lidé pokochat svým vzhledem. Lidé se zde hodnotí, komentují své looky, tvoří si názory právě díky celkové vizáži. Proto byste přípravu na letošní plesovou sezonu rozhodně neměli podcenit. Ženy si vezmou dlouhou róbu s holými zády, pánové si vezmou následující look, který všechny posadí na zadek.

Co zůstalo v looku stejné od minulého roku je to, že si pánové ponechají modrý oblek. Černý oblek se stále ještě nenosí, ale ten modrý je nepřekonatelně krásný a stylový. K tomu si samozřejmě nechají i hnědý pásek a hnědé polobotky, pokud nepřistoupí k nové, modernější obuvi. Na ruku si pak připnou samozřejmě opět hnědé řemínkové hodinky.

Co si vzít místo košile?

Košili však letos nechte doma. Košile je sice základem takového plesového looku, ale letos si všechny podmaníte rolákem. Ke krásnému modrému obleku a k hnědým doplňkům byste si rozhodně měli obléknout krásný, upnutý černý rolák, který vám perfektně obepne postavu. Pro lepší vizáž si ještě nechte narůst mírné strniště, které z vás udělá muže.

Co si vzít na nohy?

Nejideálnější by bylo, pokud byste si na ples nekupovali hnědé polobotky (ale jsou samozřejmě povoleny, pokud by se vám letošní obuv nezamlouvala), kdybyste si koupili naprosto fenomenální mokasíny. Mokasíny jsou letošním hitem, který dostane rozhodně naprosto každého. Zaujmete na míle daleko a budete neodolatelný!