Hořčicově žlutá – barva, která nesmí chybět

Hořčicově žlutá – barva, kterou nesmíte v šatníku postrádat

Každá sezona si přináší do módy něco zcela jiného. Během podzimu jsme mohli zaregistrovat krásné podzimní kabáty rovného střihu, ale nyní už tady je zima, proto sledujeme trendy, které se k nám řítí a které se budou týkat naší ne zrovna oblíbené zimy. Samozřejmě se k nám dostává celá řada zajímavých svetrů, které je třeba v zimním období rozhodně mít, ale taky je třeba přemýšlet ne o trendech, které si stojí za to koupit, ale konkrétně o barvách, které vlastně budou letošní zimě dominovat.

Letos je trendy barva zelená, ale najdeme ji v obchodech minimálně

Každým rokem se setkáme s jinou barvičkou, která bude pro daný rok vedoucí. Pro letošní rok je to zelená, ale podle toho, co vidíme v obchodech, se nám zima bude točit kolem trochu jiných barviček, než je právě výše zmiňovaná zelená. Pojďme si proto nyní zmínit ty barvy, které stojí za to v zimním šatníku mít.

Na jaké barvy se máme upnout?

Je zajímavé, že letošní zima se nebude upínat na běžné černé barvy, ale bude se upínat především na oblíbenou šedou, na khaki barvu (jediný odstín zelené, který zima povoluje) a dále na bordó barvičku. Pojede se tedy v tmavších odstínech. Kupodivu se nám sem vecpala taky červená pestrá barva, v níž najdeme opravdu spoustu druhů oblečení.

A ještě na jednu barvičku musíme klást důraz, a sice na hořčicově žlutou.

Co si v této barvě můžeme pořídit?

Tato barvička je poměrně oblíbená a kousky v této barvě jsou pravidelně vyprodány hned, co se dodají na prodejnu. Je třeba zmínit to, že tato barva je krásná hlavně napletených čepicích, které jsou letos v kurzu, a dále taky na svetrech. Koupit si můžete i kabát v hořčicově žluté barvě, pokud se vám tedy poštěstí, a dále taky v této barvě stojí za hřích pletené šaty nebo mikiny, které v zimě nesmíte taky postrádat.