3 typy svetrů, které muži musí mít

3 typy svetrů, které muži musí mít

Zima s sebou přináší nejen chladné dny, ale taky s sebou přináší zajímavé módní kousky, které jednoznačně oslní naprosto každého z nás. Mnoho mužů módu nevnímá, což je škoda, protože módu by měli vnímat právě pánové, jelikož právě oni často chodí oblečeni tak, že bychom je ihned poslali do módního pekla. Pánové nyní však mohou mít radost, protože do obchodů přichází řada novinek, s nimiž se nikdy do módního pekla nedostanou. Na scénu přišly svetry!

Svetry jsou samozřejmě to nejdůležitější, co si na zimu můžeme pořídit. Přece jenom zima s sebou přináší opravdu nepříjemně nízké teploty, před kterými nás ochrání právě jenom něco teplého, čímž je právě svetr. Pojďme si říct, jaké svetry si mohou pánové koupit a s jakými se budou řadit k těm nejlépe oblečeným mužům.

1) Pletený kardigan

Samozřejmostí je pletený kardigan, který pánové rozhodně nesmí postrádat. Nyní je najdou takřka všude. V obchodech u nás většinou stojí kolem sedmi – osmi stovek, ale za to teplo a styl se to rozhodně vyplatí. Pokud byste zatoužili po levnějším pleteném kardiganu, vyplatí se vyjet do Rakouska do Primarku, kde koupíte kardigan do tří set, což je samozřejmě velký rozdíl.

2) Pletené svetry

Obecně pletené svetry budou přes letošní zimu nutností. Letos sice nemá napadat velké množství sněhu, ale má se jednat o nejtužší zimu za poslední roky. Proto pokud nemáte pletené svetry, pod které si dáte teplou košili a které si přetáhnete přes hlavu, pospíchejte do obchodu, protože brzo tyto svetry nebudou.

3) Děravé svetry

A abychom tu měli trochu paradoxu, kupodivu jsou taky populární i děravé svetry. Jistě jste si už všimli triček, které jsou posety dírami, proto vás ani nezaskočí svetry, které jsou díravé taky. Jedná se o očka, kterými je posetý celý svetr. Obvykle jsou dokonce paradoxně tyto svetry dražší, než ty pletené a huňaté.