Dárek pro muže

Co darovat muži na Vánoce?

Vánoce jsou většinou svátky klidu a pohody. Ten klid a pohoda však nastanou až během Štědrého dne, do té doby vás čeká shon a nestíhání. Nestíháte nakoupit vánoční dárky, ale taky nestíháte péct ani uklízet. Pokud nakupujete vánočná dárky, jste ve stresu, protože zboží je na pultech obchodů už dočista vyprodané a fronty u pokladen jsou šíleně, ale šíleně dlouhé. Jestli vám však v nakupování brání jenom to, že nevíte, co svým blízkým – tedy hlavně partnerovi – koupit, přinášíme vám pár tipů, co pánové rozhodně ocení.

• ponožky

Říká se, že o měkké dárky nikdo nemá zájem, ale není to tak úplně pravda. Aktuálně jsou měkké dárky mnohem cennější než elektronika, protože v současné době nakupujeme hlavně elektroniku a na „měkouše“ zapomínáme. Navíc pánové třeba takové ponožky skutečně ocení, protože právě oni jsou ti, které trápí neustále díra na ponožkách a ženám se jistě látovat ponožky vážně nechce – kdo by na to taky měl čas, že ano?

• svetr

Jaké by to byly Vánoce, kdyby se pánům nekoupil svetr. Je to přece jenom dárek, který se neokouká a který je neustále se hodící. Pokud k tomu přibalíte i košili, kterou si pánové obléknou pod svetr, kdy z košile bude koukat jenom límeček, tak to bude naprosto ideální dárek, který mohou využít i na plesovou sezonu, nemyslíte?

• kosmetika

Pánové taky ocení kosmetiku. Právě kosmetika je něco, co mužům věčně chybí. Navíc není přitažlivějšího muže než voňavého muže. Pokud se rozhodnete mužům koupit kosmetiku, nezapomeňte na parfémy, sprchové gely, šampony, ale taky na pěnu na holení a na mnoho dalších podobných věcí.

• bunda, kabát

Jelikož zima je v plném proudu, kupte svému miláčkovi bundu nebo kabát, kterých není nikdy dost. Jelikož to nejsou zrovna nejlevnější věci, pánové si je mnohokrát nechtějí sami koupit. Na Vánoce je to však potěší, tím si můžete být jisti.