hnědá barva

Hnědá barva nestárne – máte ji ve svém šatníku?

Když procházíte ulicí, všímáte si řady lidí, kteří vás míjejí. Většinou se pozastavíte u několika žen, které na sobě mají buď něco naprosto unikátního, stylového a moderního, nebo na sobě mají něco naprosto ošklivého, co by si nikdo nikdy neměl na sebe obléknout. Šaty však dělají člověka. Toto přísloví je naprosto správné, proto bychom měli na něj dbát, zejména tehdy, kdy se snažíme hodnotit outfity jiných lidí. Je nutné se zaměřit především na svůj vlastní styl, kterým se prezentujeme. Vždy je dobré se cítit především pohodlně, ale modernost je taky důležitá. Na styl dbají především ženy, protože především ony si potrpí na to, jak vypadají a jaké názory o nich kolují.

Právě ony také sledují aktuální módní trendy, které se mění takřka lusknutím prstů. Moc dobře vědí, že některé kousky se vrací z minulosti a nemusí si je kupovat, protože je jejich maminky nebo i ony samotné mají někde hluboko ve svém šatníku. Takové kousky v šatníku vám mohou mnohdy ušetřit opravdu velké jmění, proto se nebojte a zkuste je trochu oprášit.

V poslední době se však ze starých šatníků nezačaly vyndávat jenom kousky, které se nosily před několika lety, ale především se začalo pátrat po barvách. Letošní barva roku je zelená, ale do kurzu se dostala také výrazně hnědá barva, která se taky dříve nosila, proto určitě takové kousky oprašte taky. Na jakých kouscích je však tato barva nejlepší a na kterých nejlépe vypadá?

Košile, košile, košile!

Nejlíp barva vypadá především na kabátech, které se nosily letošní zimu. Díky tomu, že aktuálně máme léto a teplo na nás sálá ze všech stran, bychom se měli mrknout na kousky, na nichž je hnědá skvělá a které se hodí k aktuálnímu období. Jedná se tedy převážně o košile, což jsou druhy oblečení, které se hodí na každou příležitost. Můžete si ji vzít na rande, na diskotéku, na oslavu, na posezení s přáteli nebo jen do obchodu. Navíc pokud ji zvolíte v hnědé barvě, pak budete styloví ještě více!