slip-on

Slip-on boty jsou stále v kurzu, zkuste je letos s nášivkami

Móda se sice rychle mění, ale v poslední době se setkáváme s tím, že se nám móda spíše vrací do minulosti. Mnohdy, když procházíte kolem nějakého obchodu s oblečením či s obuví, tak se setkáváte s tím, že ve výlohách obchodů nacházíte kousky, které jsou vám nějak známé a nějak povědomé. Po delším přemýšlení vám dojde, že jednotlivé kousky máte někde hluboko ve skříni schované, protože jste je nosili kdysi ve svém mládí. Mnohé slečny chodí za svými maminkami a prosí je, aby si kousky mohly vzít, protože nechtějí utrácet mnoho peněz za něco, co přece jenom maminka už v šatníku má.

Některé kousky se však staly opravdu populární zejména z toho důvodu, že se zařadily do skupiny „nadčasové kousky“. Právě tyto kousky jsou moderní neustále, ať už se jedná o jakoukoli sezonu. Mezi takové kousky se řadí třeba džínové bundy nebo oblíbené boty nazvané slip-on. Loni jsme je nosili skoro pořád, protože se jednalo o obuv, která byla nejen elegantní a stylová, ale především pohodlná. Není se čemu divit, když se tato obuv udržela v žebříčku moderních trendů na vysokých pozicích. Letos však tuto obuv kupte s jednou inovací – s nášivkami!

Nášivky nejen na botách

Nášivky se staly naprosto fenomenálním doplňkem, který by měl být doslova na každém kousku oblečení. Unikátní jsou zejména na oblečení, ať už se jedná o šaty nebo o košile. Takový doplněk však je skvělý právě i na botách a to konkrétně na slip-onech. Slip-ony si můžete koupit s nášivkami nebo také ne – můžete si je klidně našít i sami doma na staré slip-ony, protože právě nášivky si koupíte za pár korun v kdejaké galanterii, mnohdy také dokonce v obchodech s oblečením a doplňky, kde najdete ty nejoblíbenější vzory a obrázky. Balíček nášivek koupíte třeba v oblíbeném obchodu značky H&M nebo v obchodech značky Reserved koupíte boty už s přišitými nášivkami.