Džíny, které jsou nejžhavějšími kousky letošního roku

Džíny, které jsou nejžhavějšími kousky letošního roku

Nejzákladnějším kouskem šatníku jsou bezesporu džíny, které by ve své sbírce měla mít jednoznačně každá žena. I když jsou džíny skutečně tak nezastupitelné, přesto se vybírají nejhůře ze všech kousků oblečení. To jistě potvrdí nejedna žena, která džíny preferuje před ostatními kousky oblečení. V případě, že patříte k těm, které džíny opravdu milují, prozraďme si několik typů džínů, jež se mohou nosit po celý dlouhý rok a jež jsou zároveň nejžhavějšími kousky letošního roku.  

Pokud džíny milujete nebo pokud alespoň chodíte často nakupovat, víte, že džíny mají milion podob. Proto je těžké vybrat si jeden model, který si přinesete domů. Abyste však letos v džínách zazářili, přinášíme vám několik nejžhavějších modelů.  

Jaké jsou aktuální trendy ve světě džínů? 

Jak již bylo zmíněno, označení “džíny” v sobě nese celou řadu kousků. Jenže co je tedy aktuálním trendem? Aktuálními trendy jsou stále rovné střihy. Dokonce se nově najdou na trhu takzvané mama jeans, které se těší velké oblíbenosti a popularitě. Kromě džínů s rovným střihem v trendech stále zůstávají i džíny s nohavicemi do zvonu čili takzvané mrkváče. To je trend, který se nosil v osmdesátých až devadesátých letech a vrátil se s očekáváním i nyní na pulty obchodů.  

Co je stále ještě velkým hitem, tak jsou roztrhané džíny. Řada lidí roztrhané džíny nemusí, ale najdou se mezi námi stále ti, kteří roztrhané kousky naprosto preferují. U těchto typů džínů si přijde na své prakticky každý. Můžete najít kousky s vysokým pasem, také kousky s kratšími nohavicemi nebo klasické bokové džíny.  

Atraktivní jsou nyní i culottes kalhoty 

Jsou culottes džíny nebo kalhoty? To je otázka do pranice. V každém případě je to trend, který byste měli mít ve svém šatníku. Jedná se o široké džíny (nebo chcete-li kalhoty), které mají zkrácený střih. Většinou sahají jenom do půlky lýtek, proto jsou vhodné hlavně na jaro nebo léto, kdy je počasí trochu přívětivější a kdy by nám holé kotníky nemohly přinést angínu či chřipku.