Volné oblečení

S jakým oblečením zamaskujete nedokonalosti svého těla?

Pokud sledujete aktuální módní svět, rozhodně jste si všimli toho, že současná módní kolekce nám dost přeje. Kousky, které v ní najdeme, jsou totiž většinou volné, což je naprosto skvělé! Lehce s takovými kousky stylově zamaskujeme nedokonalosti našeho těla, k nimž se řadí například větší boky nebo zadeček či stehna. Otázkou však je, jaké kousky konkrétně volit?

Samozřejmě kousků, které se nachází na pultech obchodů a jsou stylové, je mnoho. Ne každá žena si koupí všechny kousky najednou, proto si pojďme říct ty top kousky, s nimiž bychom měli odejít domů.

Šaty krabicového střihu

Velice populární se staly aktuálně šaty krabicového střihu. Jedná se o šaty, které jsou skutečně vkusné a hodí se ke každému typu postavy. Nejsou nikde vypasované, nic nikde neobepínají – nedokonalosti tudíž jako kdyby nebyly. Pozor by si měly dát hlavně ty ženy, které jsou nízké postavy. Ty musí dbát převážně na to, jaké boty si k šatům nazují. Jelikož jsou to šaty, které jsou delší (většinou sahají až ke kolenům), nízké postavy by měly sáhnout po lodičkách nebo po botách s podpatkem, abyste nedocílili zbytečně krátkých nohou.

Volné svetry

V současné módní kolekci najdete i velkou spoustu svetrů. Právě ty si doslova zamilujete, protože jsou to svetry, které opět žádnou část těla neobepínají, ale jsou naopak volné. Čím volnější svetry jsou, tím lepší! Pokud je navíc máte ještě v pestrých tónech, je to nejlepší. Vyhrává královsky modrá barva či výrazně červená. Neohrnujte nos ani nad hořčicově žlutou barvičkou, která je taky velice stylová.

Mikiny

Moderní jsou v současné době hlavně mikiny. Právě ty si taky doslova zamilujete, a to nejen díky pohodlnosti, ale hlavně díky tomu, jak jsou opět velké a pohodlné. Nejstylovější mikiny mají rozšířené rukávy nebo nápis na zádech. Nebojte se jak mikin s kapucí, tak sáhněte i po těch bez kapuce.