Dřevěné doplňky pro muže

Dřevěné doplňky musí mít každý muž – motýlkem to ale začíná

Jelikož je zima, tak s tímto ročním obdobím nepřichází jenom vánoční svátky nebo oblíbená silvestrovská noc nebo únorový Valentýn, ale taky přichází i oblíbená plesová sezona, což je událost, kterou lidé doslova milují, protože se zde zkrátka mohou ukázat, mohou se vyparádit, mohou na sebe upoutat všechnu pozornost. Je tedy nutné, abyste se vyhákli, pokud míříte na takovou událost. Obléknutí saka a kalhot, to je jenom začátek – je třeba doladit i doplňky.

Pánové většinou sáhnou po tom, co vidí hned. Tudíž se často obléknou do obleku a dál to neřeší. Jenže je třeba dbát ještě na manžetové knoflíčky a samozřejmě taky na kravatu, případně motýlka. I to dělá celkový look elegantním. Letos tedy zaujměte a vsaďte na značku BeWooden.

Nejen motýlky, které má dnes kdekdo

V poslední době se do módy dostaly dřevěné motýlky. Ty jsou samozřejmě základem, ale motýlky to teprve začíná. Dřevěné motýlky hned, jak se dostaly do módy, zaujaly velkou řadu z nás. Kdejaký muž takového motýlka má, ale pokud se chcete odlišit, přesto chcete, aby dřevěný motýlek byl součástí vašeho looku, vsaďte na další dřevěné doplňky.

Vsaďte na BeWooden

Jak již bylo zmíněno, dokonalý dřevěný vzhled dosáhnete tehdy, pokud vsadíte na značku BeWooden. Jedná se o značku, která dělá výrobky čistě ze dřeva. Pánové si tak zde mohou koupit nejen motýlky, ale taky i manžetové knoflíčky nebo peněženky, které jsou skutečně velice elegantní.

Dokonce si na své přijdou i dámy, které si mohou koupit jejich poměrně nový výrobek, a sice dřevěné psaníčko. Je to skutečně krásný doplněk, který oživí i ten nejnudnější outfit.

Pokud tedy i vy toužíte být jiným, letos buďte „dřevěný“. Dřevěné doplňky se hodí nejvíce k modrému obleku, k hnědým polobotkám, k hnědému opasku a bílé košili. Rozhodně je nekombinujte s různobarevnými, křiklavými košilemi.