Boty pro muže v zimě

Jaké boty nesmí pánové během zimy postrádat?

Zima je období, na které se těšili hlavně milovníci zimních sportů. Ovšem pro ostatní je toto období spíše utrpením, protože je šíleně chladné. Naštěstí najdeme na pultech obchodů vkusné zimní kolekce, které nám zimu trochu zpříjemní. V této kolekci najdeme nejen vkusné bundy a kabáty, ale taky košile nebo svetry. A samozřejmě taky obuv! Pánové, pokud si nejste vědomi toho, jakou obuv byste měli během zimy mít v botníku, nechte se inspirovat našimi tipy.

Boty jsou základem outfitu a bez bot bohužel nedosáhnete skvělého looku, ať už byste se snažili jakkoliv. Boty jsou stejně důležité jako doplňky. Sice jsou často dražší než tričko nebo kalhoty, ale co bychom si bez bot počali.

• Farmářky

Zima je období, kdy jsme rádi, že jsme v teple. Oblékáme si teplé ponožky, nosíme boty s kožíškem. Během zimy se vyplatí nosit hlavně vysokou obuv, aby se nám sníh neměl šanci dostat až na kůži. Pánové bohužel nemohou nosit kozačky, ale mohou nosit takzvané farmářky. Je to obuv, která byla populární vloni na podzim, ale letos je módní její teplá, zimní varianta s kožíškem uvnitř. Nejkvalitnější jsou ty od značky Timebrland, ale samozřejmě si můžete koupit farmářky v obchodech značky Diechmann či další.

• Polobotky

Jelikož není zima jenom o vánočních svátcích a není jenom o silvestrovské noci a o lyžování, ale taky o plesové sezoně, každý muž by měl mít koupené polobotky, bez kterých na ples nemůže. Při výběru polobotek se vyhněte těm černým, protože ty už se zkrátka nenosí. Vsaďte raději na hnědé nebo taky na jinak barevné – například na modré. I ty jsou aktuálně velice vkusné.

• Pohorky

Pokud během zimy hodně cestujete a jezdíte na turistické výlety, neobejdete se bez pořádných pohorek. Ty jsou teplé a odolávají sněhu mnohem lépe než jiná taková zimní obuv. Sice vzhledově nejsou zrovna nejhezčí, ale chlad před nimi nemá šanci.