Pánové, oblékněte se stylově

Pánové, oblékněte se stylově i bez pomoci ženy aneb tipy na pánské outfity

Pánové v době, kdy se potřebují stylově obléknout, požádají své drahé partnerky nebo sestry, aby jim poradily. A jelikož módě většina mužů zrovna nerozumí, obléknou si to, co se jim ženy doporučí, nevědí, jestli vypadají k světu či nikoli. Abyste se však, pánové, nemuseli pokaždé svěřovat do rukou žen, poradíme vám. Máme pro vás tipy na pánské outfity, a to jak na společenské události, tak na obchodní jednání či jen na party s přáteli.

Jednotlivé kousky jsou skvělou inspirací, nemusíte je případně kombinovat tak, jak jsme je zkombinovali my. Záleží na vás, pokud však módě nerozumíte vůbec, raději se držte našich tipů.

Jak se obléknout do společnosti

V případě, že jdete na nějaký vánoční večírek, na oslavu nebo máte s přítelkyní výročí, vytáhněte klasické černé kalhoty, ideálně užší, neplandavé. K tomu zvolte jednoduché černé tričko, které doplníte o sako, nejlépe šedé, ale povolena je také modrá či bordó barva. I když se tento look může zdát až moc jednoduchý a nevýrazný, vše doladíte botami. Polobotkám se vyhněte obloukem, raději to zkuste s mokasínami, a to konkrétně s hnědými modely.

Jak se obléknout na obchodní jednání

Pokud míříte na obchodní jednání, oblékněte si košili, a to krásnou, vypasovanou, nejlépe neutrální, tedy bílou či případně světlounce modrou. K tomu zvolte společenské kalhoty, pásek a ve stejné barvě pásku i polobotky. Povoleno je také sako, které by mělo s kalhotami tvořit dvojici – oblek je tedy jinými slovy povolen.

K tomu hodinky a jste hotový elegán!

Jak se obléknout na party s přáteli

Váháte nad tím, co si obléknout na party s přáteli? Určitě chcete během večírku oslnit nějakou ženu, proto je nutné se dobře obléknout. Okouzlíte s trhanými kalhotami ke kotníkům, k nimž dáte tenisky, k tomu zvolte jednobarevné tričko (ideálně bílé nebo černé), doplníte o psí známku na krku a máte vyhráno.