Bundy přichází opět na scénu

Bundy přichází opět na scénu. S jakými letos pánové oslní?

Opět přišlo období, kdy chodit jen v tričku není zdraví prospěšné. Je načase vytáhnout bundy a začít se opět více oblékat, jelikož podzimní počasí je velmi zrádné. Naštěstí se do obchodů přiřítily podzimní kolekce, které přinesly mnoho fantastických kousků. Pro jaký se rozhodnete vy? Pánové mají letos skutečně velký výběr. Mnozí dokonce nakoupili v letních výprodejích, do kterých se zařadily i bundy za fantastické ceny. Nicméně pokud jste čekali na aktuální hity, nikoli na hity loňské kolekce, už do obchodů dorazily. A po jakých konkrétních kouscích se podívat?

Bundy přes hlavu jsou zpátky

Vzpomínáte si na dětství, během kterého jste s oblibou nosili bundy přes hlavu? Přesně takové bundy si mohou dnes koupit i dospělí, jelikož právě bundy přes hlavu jsou letos moderní. Většinou mají ještě kapsičku vepředu, mají také jednu velkou kapuci a jsou nadmíru pohodlné, mnohdy dokonce nepromokavé.

Do obchodů zavítaly v mnohých barevných provedeních. Výjimečné jsou zejména khaki bundy nebo případně bordó bundy přes hlavu. Nepohrdejte ani proužky nebo jinými podobnými vzory.

Parky jsou stále in, jen v trochu jiné podobě

Parky jsou nadčasové. To se prokázalo i letos, když se ukázala letošní podzimní kolekce, která je skutečně velice krásná. Opět se v ní nachází hromada pánských parek, které jsou však krapet z jiného materiálu než obvykle. Jsou z nepromokavého materiálu, mnohé jsou velmi tenké a s kapucí. Jejich současné provedení je však velmi povedené a rozhodně by nad nimi neměl ohrnovat nos žádný muž.

I koženkové bundy jsou stále v kurzu

Nesmíme opomenout klasické koženkové bundy. Jelikož letošní módě vládne retro styl, na koženkové bundy nesmíme zapomenout. Jestli budou v podobě křiváku, jenom dobře. Jedinečné jsou bundy takové, které nejsou čistě hladké, ale mají třeba vroubkování na rukách.