jednodílné plavky

Chcete být na pláži sexy? Sáhněte po jednodílných plavkách

Obrovským hitem letošního léta jsou jednodílné plavky. Obvyklé bikiny teď naopak ustupují do pozadí a jednodílný plavací úbor znova letí. Mají spoustu výhod a na těle vypadají opravdu dobře. I mezi slavnými lidmi je znát, že letos dávají přednost modelům sestávajícím z jednoho dílu. Zkuste se i vy vrátit k tomuto trendu a pořídit si nějaký hezký model sestávající z jednoho kusu. Jaký by měl být?

Batika i na koupališti

V letošním roce slavíme velký návrat batiky. Proč by i jednodílné plavky nemohly být batikované? Pokud neobjevíte žádné pěkné batikované plavky v obchodě, klidně si je vyrobte sami. Máte-li doma jednodílné bílé nebo jiné hodně světlé plavky, které vám připadají fádní, nic vám nebrání v tom, zkusit menší experiment a dát jim novou tvář. Určitě budete příjemně překvapení tím, co se vám podaří nakonec vytvořit. Na pláži budete zaručeně budit obdivné pohledy.

Krásná ňadra patří do výstřihu

Velmi trend jsou letos také plavky s výstřihem. Ženy, když máte hezká ňadra, proč je neustále schovávat pod oblečením a oblékat plavky, které je zahalují? Pořiďte si plavky s véčkovým výstřihem, který končí těsně nad pasem. Uvidíte, jak budete sexy. Výstřih také může být zakrytý mřížkou z provázků či tkaniček. Působí to příjemně a budí otázky: Co se pod tím skrývá.

Ukažte hezké bříško nebo boky

Další možností jsou jednodílné plavky prostřižené na břiše nebo bocích. Mohou mít třeba horní a dolní část jinak barevnou, což vypadá švihácky. Budí na první pohled, že se jedná o dva kousky oblečení, a při bližším pohledu se zjistí, že jsou spojeny do jednoho kusu. Působí to velmi zajímavě a nekonvenčně. Výstřih na břiše je také in. Hodí se ovšem pro postavy s plochým bříškem, které takto hezky vynikne. Pokud máte krásně oblé boky, nic vám nebrání je zdůraznit průstřihy na bocích.