nazouváky

Boty letošního léta? Nazouváky!

Letošní léto je samé překvapení. Prvním překvapením bylo to, že začalo opravdu brzy – už na konci letošního května, kdy se dokonce otevřela i řada koupališť, protože si to zkrátka třicetistupňové teploty vyžadovaly. Mnoho lidí se ve svém vlastním bazénu na zahradě koupalo už v polovině května hned, jak se trochu více oteplilo. Dalším překvapením jsou módní trendy, které letos zamířily na pulty obchodů. Mezi unikátní kousky, které během letošního léta budou vážně fantastické a stylové, se řadí především šaty se spadenými rameny a s volánky. Co se týče šortek, tak vedou jednoznačně lacláče a v otázce sukní se poohlédněte po tylových nebo po skládaných sukních.

Co se týče bot, tak letos se do nejvíce moderních kousků dostaly především sandálky na zavazování, a to ještě ve stříbrném či v bronzovém odstínu. Do popředí se dostaly po několika letech zase i mokasíny, a to nejen v provedení, jaké známe a o kterém dobře víme. Nyní se na pultech obchodů totiž ukazuje zpracování v podobě nazouváků, což je naprosto fantastické! Nazouváky ale obecně trhají prodejní rekordy a podle aktuálních informací se jedná o trend letošního léta, jenž musíte ve svém šatníku rozhodně mít.

V jaké podobě jsou skvělé?

Nazouváky se staly populární a oblíbené zejména z toho důvodu, že jsou opravdu pohodlné. Díky aktuálnímu velmi vkusnému zpracování se můžeme těšit na to, že nám skvěle doladí jakýkoliv look. Nejoblíbenější jsou nejen ty v podobě mokasín, ale převážně klasické nazouváky obohacené o peří na botách. Takový jemný péřový hřejivý kožíšek je v létě trochu přes čáru, přesto se tyto boty vážně kupují a nosí. Nazouváky najdete taky v barvách černé a zlaté nebo černé a stříbrné, což jsou nyní velmi moderní barvy, které jsou na botách opravdu fantastické. Navíc vám perfektně rozzáří celkový look a udělají ho jedinečným.