Jaký styl oblékání se k vám nejvíce hodí?

Jaký styl oblékání se k vám nejvíce hodí?

Míchat hrušky s jablky se v módě nevyplácí. Najděte si svůj styl a držte se jeho linií. Co si pohlídat?  

V obchodě to vypadá lákavě 

Největší chybu děláme při koupi oblečení v obchodě. Nejedna televizní show byla postavená na tom, že si účastníci měli za úkol pořídit předem daný outfit. Výsledek? Nic moc. Když nevidíme, jak by měl vypadat celek, nedaří se nám správně kombinovat jednotlivé prvky. V obchodě sice daná věc vypadá skvěle, ale do celkového konceptu prostě a jednoduše nezapadá. Proto byste si měli ještě před nákupy jasně určit, co hledáte.  

Na internetu to dobře porovnáte 

Dnešní doba nám pomáhá. Můžeme si přímo na svém displeji pomalu vybírat a zobrazovat prvky, které se chystáme kombinovat. Dostatečný čas na promyšlení nese své ovoce – zde se mýlíme jen málokdy.  

Nejde přitom jen o styl, který se snažíme dodržet, potřeba je také sladit k sobě dané materiály a textury.  

Jednotný styl 

Abyste měli jasno, snažte se procházet jednotlivé outfity ve stylu, který se vám líbí. Tak se snadno vyvarujete největším přešlapům. Klidně si vytiskněte jednotlivá řešení a hledejte v obchodě to, co si pro sebe představujete. Čím více se budete nad osobitým stylem zamýšlet, tím více se vám podaří najít přesně to, co hledáte.  

Jaké barvy volit 

Při tvorbě outfitů mají roli nejen střihy, ale také barvy daného kousku. Volte podle barevné typologie, která se hodí k vaší barvě vlasů. Brunety ocení zelenou barvu, zrzkám zase výborně poslouží žlutá. Barevná typologie vám ještě více dovolí vyšperkovat své oblečení.  

Kočkopsa nebrat 

Vždy si jasně definujte, jaký styl si pro svůj oděv přejete. Firemní oděv bude mít přesně daná pravidla, stejně jako originální pojetí oblečení na hudební festival. Dodržujte to, co si o daném stylu zjistíte a jak si jej představujete.  

Styl, který je jednotný, si dokonale vychutnáte.