Puma tenisky

Značka Puma ve stylu retro

Retro se prostě stále vrací a to i ve světoznámé značce puma a jejích modelech. Kylie Jenner se objevila ve zbrusu nové retro mediální kampani značky Puma a stvrzuje tak, že je na výsluní. Značka Puma tedy nezahálí. V létě může vše hrát barvami a to duhovými a může se i třpytit. Krásná Kylie Jenner spolupracuje již podruhé s touto sportovní značkou Puma.

V nabídce jsou nové retro vzory a dominují opět odstíny šedé a tmavě modré. Na výsluní jsou vysoce pohodlné tepláky se stahovací šňůrkou, širokým patentem v pase i u kotníků a s širokým pruhem po stranách. V nové kolekci jsou i nízké a široké tenisky a sada sportovních podprsenek, kterým vévodí černá barva. Sportovní podprsenky jsou ve fitness a sportovním průmyslu vysoce žádané a nepostradatelné. Skýtají maximální pohodlí svým uživatelkám. Sportovní sada vyniká vysokým komfortem a potvrzuje estetiku této značky a fakt, že sport má být především radostí a sportovní hrou. Veškeré modely této kolekce mají být pohodlné a šik.

Puma oblékne i baletky

Značka Puma sahá dál, než by se mohlo zdát. Obléká i baletní soubor New York City Ballet. Podepsala svou oficiální spolupráci i s baletním souborem, který má 92 tanečníků právě z New York City Ballet. Bude to dlouholetá dohoda a nově poskytne této značce zajímavé zkušenosti v rámci odlišného sportovního oblečení, než firma Puma dosud vyráběla. Baletní soubor New York City Ballet bude nyní vystupovat jak v tištěných, tak i digitálních reklamních kampaních této značky.

První sada sportovního oblečení bude obsahovat klasické sportovní oblečení a řadu doplňků jako například návleky. Nové legíny pro baletní mistry jsou velmi flexibilní a pohyblivé. Nepatří na nohy pouze baletek. Tato kolekce se objeví v budoucnu i v prodeji. Balet tedy jako umělecká forma v žádném případě neumírá, ale zažívá své znovuzrození a roste spolu se značkou Puma.