Batohy a lazy bag

Batohy a lazy bagy. Dvě věci, které mladí milují

Dnes se jenom máločím zavděčíte mladým lidem. V současné době jsou mladí tak nároční, že jim je těžké vybírat i dárek k narozeninám. Pokud patříte k lidem, kteří potřebují poradit s tím, co pořídit svým mladším příbuzným, jste na správném místě. Poradíme vám, co mladí lidé milují. Abyste si nemuseli vybírat z velkého seznamu nápadů, přinášíme vám konkrétně dva nápady, z nichž bude mnohem lehčí si vybrat.

Jak jsme zmínili, i když se to nezdá, existuje mnoho věcí, co mladí lidé milují. Bohužel se málokomu chce listovat dlouhými seznamy, proto jsme vybrali dvě věci, s nimiž u každého mladého člověka zabodujete. Nezáleží, jestli jeden či oba tipy koupíte k narozeninám nebo jen tak pro radost. V každém případě dostanete „plusové body“.

Batohy si zamiluje každý

Jestli sledujete aktuální módní hity, moc dobře víte, že kabelky jsou postupně nahrazovány batohy. Málokdo by to dříve řekl, že se batohy budou hodit doslova ke všemu. Batohy jsou zároveň tou první věcí, kterou mladí lidé milují. Nemůžeme se tomu divit, jsou mnohem pohodlnější než kabelky. Váha věcí, jež v batohu nosíte, se dokonale rozprostře po celých zádech, tudíž ji budete pociťovat minimálně.

Co se týče konkrétních značek, jež u mladých lidí bodují, doporučujeme zejména značku Dakine, což je značka působící na trhu už od roku 1979. V nabídce nemá jenom batohy, ale taky peněženky nebo vkusná pouzdra.

Znáte lazy bagy?

Druhou oblíbenou věcí mladých lidí jsou lazy bagy. Lazy bagy se staly hitem zejména vloni v létě, kdy je musel mít naprosto každý. Pokud jste si je vloni nekoupili, napravte to. I letos totiž budou nepostradatelné nejen na zahradě, ale taky na dovolené. Díky své skladnosti nezaberou v kufru mnoho místa a až dorazíte do vybrané destinace, stačí je jen nafouknout.  Využít je můžete i v domácnostech. Jsou oblíbenou součástí dětských pokojů.