Kabelky a animované postavy

Kabelky s animovanými postavičkami. To je to, co teď frčí

Kdo by nemiloval animované postavičky! V současné době je najdete na každém rohu. Nevidíte je jen v televizích, ale i v obchodech. Animované postavičky se dnes staly jakousi módní ikonou, kterou najdete na každém kousku oblečení. Nejen, že se samolepky animovaných postaviček dostaly na bundy nebo na batohy, ale dnes jsou součástí i kabelek.

Pokud sledujete aktuální módní svět, moc dobře víte, že se do módy dostala extravagance a barevnost. Kdo miluje jednoduchost a neutralitu se bohužel musí smířit s tím, že letos nebude in. Přehlídková mola dnes a denně ukazují unikátní barevné kousky, které ne každý má odvahu nosit. Během pražského Fashion Weeku se zjistilo, že moderní budou letos ledvinky a že nešlápnete vedle ani s pláštěnkou. Nyní se však na dalších přehlídkách ukázal další nepostradatelný kousek našich letošních šatníků. Je jím kabelka s animovanou postavičkou.

Animace frčí

Ještě donedávna se animované postavičky především z dílny Walta Disneye vyskytovaly jenom na tričkách či šatech, ale nyní se dostaly i na kabelky. Letos žena, která na své kabelce nebude mít plameňáka nebo Micky Mouse, nebude stylová a trendy.

Nejlépe uděláte, když si koupíte kabelku značky Karl.

Více o značce Karl

Značka Karl se vyznačuje především svými barevnými kousky ve své nabídce. Jsou pestré, jsou křiklavé, jsou barevné a vypadají jako z animovaného filmu. Pro letošní rok jsou tedy ideální. Jedná se o značku, která je dnes označována za jednu z nejuznávanějších značek vůbec. Značka však není jenom značka, znamená mnohem více. Vždyť jednotlivé módní kousky z dílny této značky ovlivnily celý módní svět.

Oblíbené jsou zejména boty, konkrétně slip-ony, které si zamiluje nejedna žena. Navíc nyní je ideální čas na to, abyste slip-ony vytáhly, proto proč si je nepořídit právě z dílny značky Karl? Kromě slip-onů jsou oblíbené i zmiňované kabelky.