Nesmí chybět v zimním pánském šatníku

3 věci, které nesmí chybět v zimním pánském šatníku

Pánové by si měli hledět na to, co nosí, stejně jako ženy. Přece jenom ženy dávají velký důraz na to, co pánové nosí. Vždyť ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, proto pánové by tento slogan rozhodně měli mít neustále na paměti. Navíc móda jim nyní poměrně přeje – vždyť módních kousků se v obchodech nachází v pánském oddělení více než v tom dámském. Pánové tedy najednou mají z čeho vybírat. Pojďme se však zaměřit na tři věci, které by rozhodně pánové neměli ve svém šatníku postrádat.

Jelikož se k nám dostavily poměrně chladné a tuhé dny, pojďme si říct tři věci, které jistě využijeme i během chladnějších dnů. Nebudeme si tedy zmiňovat žádné roztrhané džíny nebo jiné letní či jarní kousky, v nichž bychom při aktuálních neustále klesajících teplotách umrzli.

1) Kabát rovného střihu

Sice se nám aktuálně dostávají do módy hlavně džínové bundy s kožíškem a taky samozřejmě bombery s kožíškem, pánové by přece jenom měli sáhnout během letošní zimy po kabát rovného střihu. Dneska tyto kabáty najdeme v různých barvách takřka všude. Jistě, jedná se o trochu dražší záležitost, ale pokud budete mít štěstí, najdete kabáty i do patnácti set korun.

Co se týče barev, upřednostňovat byste měli rozhodně kabáty hnědé barvy a dále taky samozřejmě kabáty barvy šedé, protože šedá letos v zimě frčí!

2) Chelsea boty

Sice nyní v obchodech s obuví najdeme na pultech hlavně boty ve stylu „gladiátorek“, ale pánové, pokud touží po elegantním stylu, měli by sáhnout po chelsea botkách. Ty najdou nyní v obchodech poměrně v hojném množství a obvykle je koupí do dvanácti set korun. Chelsea boty jsou naprosto fantastické, protože se hodí jak k džínům, tak ke vkusným společenským kalhotám.

3) Ledvinka

Možná si někteří budou klepat na čelo, ale přece tento kousek musíme zmínit. Jistě pánové znají tu bezradnost, když nevědí, kam dát peněženku či mobil (kromě kapes). Cestují někam s přítelkyní a nechtějí nic nosit v rukách, tak si koupí ledvinku. Tento kousek byl „in“ v devadesátých letech a kupodivu se opět vrátil a získal veškerá pánská srdce.