look

Utvořte si dokonalý look!

Móda se stále mění. Může za to nejspíš stále se měnící počasí, protože jak se každý obléká na základě své nálady, tak možná i móda stejně uvažuje a dává na pulty v obchodních domech nejrůznější novinky, které možná budou „in“ několik sezon, ale také mohou rychle přejít do „out“ zóny. Bohužel mnohdy nevíme a nedokážeme přesně říct, jaký trend bude nadčasový a jaký spadne dolů obrovskou rychlostí. Vyznat se v módních trendech není zrovna lehké, ale to především, co se týká dámského světa. Pánové mají trendy trochu více pod kontrolou, protože tam jim móda neřádí jako hurikán tak často. Mohou si tedy zvážit, do jakého kousku půjdou a jestli se jim vyplatí si nějaký ten kousek kupovat. Ovšem pokud patříte k těm, kteří sice milují módní trendy, ale mnohdy si nevědí rady, jaký lookem uchvátit partnerku na dlouho plánovaném rande, zkuste to především s následujícími tipy.

1. Roztrhané džíny jsou základ

Mezi největší trendy patří jednoznačně roztrhané džíny. Volte tedy rozhodně tento kousek. Zkuste to však především s takovými, které mají jen roztrhaná kolena. Popřípadě pokud nenaleznete přesně tyto džíny ve vašem šatníku, zkuste to třeba s oblíbenými kratšími kalhotami. Právě takové, které dosahují délky sotva po kotníky, jsou dalším nový trendem v pánském světě a rozhodně za koupi stojí, to uznáte však sami, až je uvidíte ve výlohách nejrůznějších obchodů.

2. Basic triko, které je vzadu delší, udělá vždy cool vzhled

Pakliže uvažujete nad tričkem, zkuste to především s obyčejným, ne moc barevným, typem, který je vzadu delší. Tento střih se stal velmi oblíbený a není se čemu divit, jedná se o stylový kousek, který musí mít každý muž ve svém šatníku. Díky tomu, že je to většinou hodně pohodlné tričko, které není na těle nijak upnuté, si můžete být jisti, že pohodlnost bude samozřejmě na místě.

3. Oblíbené tenisky s kšiltovkou? Raději polobotky a klobouk!

Zapomeňte na své oblíbené tenisky nebo botasky různých značek a kšiltovku. Je to sice nadčasový trend, ale svou dámu spíše zaujmete stylovými polobotkami s vyvýšenou podrážkou. K tomu volte jednoznačně klobouk, jenž nyní absolutně oslní každou dámu.