svetr

Když svetr, tak jedině o dvě čísla větší!

Většinou zima je období svetrů, díky nimž nám není ani chvilku zima. Ovšem i jaro je právě o nich. Sice se nyní setkáváme s naprosto krásným počasím, během kterého nám teploty dosahují do plus dvaceti stupňů Celsia, ale zároveň se jedná o takové roční období, u něhož dominují mimo sluníčko i vydatné přívalové deště a první bouřky. Každé období si tedy přináší i negativní stránku a my na ni rozhodně musíme být připraveni. Na období dešťů bychom se měli připravit rozhodně s deštníky a dobrými botami, ale jen málokdo se připraví, co se oblečení týče. Ono mít nějakou bomber bundu či lehký kabát je super, ale přece jen tenký kabát je tenký kabát. Možná bychom si pod něj měli dát ještě jednu vrstvu, a to sice třeba svetrovou. Jenže u svetru je zapotřebí volit dobrý tvar a velikost. Móda nyní udává naprostý opak, na nějž jste zvyklí. Pokud svetr, tak jedině o dvě čísla větší, ani o chlup menší.

Polichotí vaší postavě a zahřeje vás jako nikdy předtím

Kupovat si svetry běžné velikosti je už dávno out. Bohužel se však mnohdy setkáte také s těmi, kteří si berou své svetry dokonce o dvě čísla menší, a to pak nedopadá vůbec hezky. Klasické rozpínací svetříky už jsou dávno v „out zóně“, a tak se není čemu divit, když se z obchodů zcela vytratily. Mnoho z žen je má však ještě v šatníku a je důležité si uvědomit, že to s nimi jen tak nejde a nepůjde. Darovat je charitě bude nejlepší krok k využití.

Pokud chcete působit se svým svetrem moderně, je nutné, abyste si koupili takzvaný ouversize svetr. Jedná se o svetřík přes hlavu, který je naprosto dokonalý. Najdete ho v různých barevných kombinacích a zpracováních. Celá pointa tkví v tom, že vám musí být velký, protože pouze tak se v něm budete cítit naprosto pohodlně. Není se tedy čemu divit, když si ho v poslední době kupuje čím dál větší množství žen. Samozřejmě díky tomu, že je o něco větší, vám značně polichotí postavě. Pro ty hubenější je dobré to, že díky tomu, že není tak napjatý a je naopak volně vlající na hubené postavě, si každý uvědomí, že asi nejste zrovna tučná, když to na vás tak visí. U plnějších ženských postav je zase lichotivé, než nevypadají tak plně, než ve skutečnosti jsou. Navíc ten komfort opravdu ohromí kdekoho.