Rapperský styl vám dodá pohodlí i nadhled

Rapperský styl vám dodá pohodlí i nadhled

Nemusíte být vyloženě fanoušci rapu, abyste si na sebe dali zajímavý outfit a užili si v něm trochu legrace. Co si obléknout?  

Baggy jeans jako základ výbavy 

Žádný hiphoper si na sebe nevezme upnuté džíny. Tato kombinace by byla zdrojem celé řady memů, které by následně kolovaly na internetu až do konce jeho kariéry. Na to vsaďte i vy a pořiďte si pohodlné kalhoty s nízkým sedem. Po prvním dnu nošení zjistíte, že je to skvělá volba. Máte dostatek pohodlí a nemusíte řešit vůbec nic. Po této zkušenosti již nebudete chtít opět své staré kalhoty.  

Triko a košile se vzorem 

Harémové kalhoty nebo baggy jeansy doplňte trikem v jedné barvě. Čím větší, tím lepší. Jde přeci o pohodlí a o attitude. Na svou konfekční velikost rovnou zapomeňte. Přes jednobarevné triko si přehoďte košili s maxi potiskem. Čím bláznivější vzor, tím lépe. Košili nechejte volně, nebo si ji provokativně zapněte jen na první knoflík, který je těsně v oblasti krku.  

Co na hlavu 

Tak, a teď máte celou řadu možností, jak svůj outfit poslat do pekla. Proč se chtít líbit, když se můžete cítit skvěle a kašlat na to, co si lidé okolo myslí. Nasaďte hučku, nebo obří šátek. Cokoliv, co si na hlavu vezmete, noste s dostatečnou mírou sebedůvěry. Těžko byste mohli vynést hiphopový model, když máte dnes den šedé myšky. Nachystejte se proto na chvíli, kdy bude zářit a bum! Vystřelte svou módní kreaci do nebe.  

Rapperský outfit podtrhnou sportovní boty. Momentálně jsou nejvíce v kurzu barevné tenisky, a to klidně na platformě. Udělejte si ze svého dne módní molo, na kterém to budete skvěle dávat. Oblečení samo o sobě vám dodá šmrnc i sebevědomí. Budete mít radost, že jste to tam poslali a nezůstali v koutě. Dneska prostě pojedete na vlně pohody a radosti. Než vyrazíte do světa, dejte si oldschool v podobě letošního vystoupení Halftime Show během finále Superbowlu.