Móda trendy

Ponožky s mašlemi nebo podkolenky. Co dalšího je v módě?

Ještě donedávna se říkalo, že Češi se poznají tak, když dají do sandálů bílé ponožky. Díky tomu se stali Češi módními hříšníky, jenže nyní by se dali označit z módní ikony. Právě ponožky se totiž letos v létě začaly nosit naprosto ke všemu, do jakékoli obuvi. Pokud patříte k milovníkům ponožek, právě přišel váš čas. A samozřejmě ponožky nejsou to jediné, co musí ve velkém množství plnit naše šuplíky v šatnících.

Ponožky s mašličkami se nosí zejména v lodičkách

Pokud bychom měli být konkrétní, do módy se dostaly ponožky s mašličkami vzadu. Jedná se o typ ponožek, který se musí nosit jenom se sukněmi nebo případně s kotníkovými kalhotami, protože jinak by ponožky jako takové nevynikly a ony za vyniknutí stojí. Právě proto byly dokonce stvořeny.

V současné době se na trhu nachází ponožky s mašličkami zejména v bílém provedení a nosí se hlavně v krásných lodičkách. Díky ponožkám lodičky nejsou pro nohy takovou zátěží a neodírají se klouby na prstech.

Comebackem jsou i podkolenky

Kdo by to byl řekl, že se vrátí do módy i klasické pruhované podkolenky, které známe především díky pohádce a následně filmovém snímku Pipi – dlouhá punčocha. Právě s barevnými podkolenkami na sebe upoutáte, pokud je budete nosit s klasickými šortkami nebo případně s kratšími sukněmi.

Čím víc krajek, tím lépe

K dalším aktuálním hitům, který lze zařadit do kategorie spodního prádla, patří krajkové podprsenky. Dalo by se říct, že čím víc krajek, tím lépe. V současné době lze zakoupit podprsenky s krajkami na zádech, což krásně vypadá hlavně u nátělníků s hlubokým výstřihem vzadu. Stejně tak se nosí podprsenky, které mají krásně vyzdobenou přední část, což opět vypadá vkusně v kombinaci s topy s hlubokými výstřihy.

Jestli tedy toužíte po krásném a stylovém looku, doplňte ho o ponožky s mašličkami a o krajkovou podprsenku, která kouká z topu ven.