Doplňky, které celebrity milují

Seznamte se s Ratankami, kabelkami, které milují celebrity

Slaměná móda se letos těší nevídanému úspěchu. Když se letos spekulovalo nad tím, co bude v létě v módě, vědělo se, že se opět do obchodů dostaví slaměné kousky. Ovšem nikdo nepředpokládal, že se slaměné kousky zůstanou v módě i během podzimu. Přece jen podzim se nenese ve znamení sluníčka, před kterým bychom se museli skrývat pod velkým slaměným kloboukem. Ovšem i podzimní outfity touží po zpestření slaměnou kabelkou.

Abychom tedy byli přesnější. Ne všechny krásné slaměné kousky budou v módě, pouze některé. Konkrétně slaměné kabelky jsou obrovským hitem, kterého se nevzdá žádná žena. Vždyť pokud investovala do takzvaných Ratanek, nemůžeme se divit tomu, že je z ruky nedají. Vždyť takové kabelky stojí přes tisíc korun. Jejich krása však nezná mezí.

Kabelky, které milují české celebrity

Ratanky jsou ručně dělané kabelky, které pochází až z daleké Asie. Jedná se o krásné kabelky z přírodních materiálů, s nimiž jsme se poprvé mohli setkat na sociálních sítích, kde je propagovala nejedna známá česká celebrita. Zejména moderátorky televizní stanice Nova si je oblíbily natolik, že je nedají z ruky a dle fotografií je nosí takřka ke každému outfitu.

Jak jsme zmínili, Ratanky nejsou zrovna nejlevnější kabelky. Ovšem nejsou ani přehnaně drahé na to, odkud pochází či jak jsou vyráběny. Cenově se pohybují kolem tisícikoruny, některé jsou dražší, jiné levnější. Cena vždy závisí od použitého materiálu a velikosti kabelky.

K čemu Ratanky kombinovat?

Ratanky jsou fantastickým společníkem na jakékoli události. Lze je kombinovat s šaty, ale také s obyčejnými džíny a kabátem. Díky tomu, že jsou hnědé či béžové (zkrátka přírodní barvy), nikdy neruší žádný outfit a vždy ho perfektně doplní.

Nejoblíbenější jsou Ratanky kulaté, své majitele si však najdou i Ratanky hranatého tvaru, které vypadají trochu jako malinkatý piknikový koš.