Lacláče vedou

Lacláče vedou! Pořiďte si nejen džíny, ale i šaty

Móda v poslední době přináší na pulty obchodů skutečně skvělé kousky, které stojí za zmínku. Je však nutné dodat, že vám možná kousky přijdou podezřele povědomé. Většinu z nich jste totiž nosili jako děti. Většina kousků, co nyní najdete v obchodech, se totiž nosila i v devadesátých letech či někdy dříve. K takovým druhům oblečení patří například roláky, které jsme neměli v lásce, protože vždy bolelo, když nám je maminka přetahovala přes hlavu. Dále k takovým kouskům patří i džínové bundy nebo třeba zvonové kalhoty, které však v současné době nesklidily takový úspěch. Co však bylo úspěšné a co je nyní velmi oblíbené, jsou lacláče. Ale pod tímto pojmem si nepředstavte jenom džíny!

Když se řekne slovo „lacláče“, většinou si skutečně vybavíte jenom dlouhé kalhoty – džíny – které mají přezky, aby vám nepadaly. Dneska je najdete v obchodech v trhané podobě, tedy s dírami na kolenou. Je to skvělý kousek, který byste rozhodně neměli postrádat ve svém šatníku.

Jenže lacláče už dávno nejsou jenom o džínech, ale jsou taky o šatech. Už jste si pořídili lacláčové šaty?

Kousek, který neomrzí

Šaty jsou najdete v různých podobách. Délkově jsou většinou pod zadek, ale to nevadí, protože i tak je tento kousek skvělý. Tento kousek se nebojte kombinovat s čímkoliv. Šaty nemusíte kombinovat jenom s jednobarevným kouskem, ale můžete je kombinovat i s mikinou nebo se vzory. Je to čistě na vás, fantazii se meze přece nekladou a móda je nyní otevřená všem zajímavým kombinacím.

Z jakého materiálu si lacláčové šaty koupit?

Pokud se ptáte, z jakého materiálu máte lacláčové šaty kupit, nejlépe uděláte, pokud šaty koupíte z džínoviny. Džínové šaty by měly mít zapínání jak klasicky na boku, tak i třeba zapínání na cvočky uprostřed šatů.

Kromě džínových lacláčových šatů si kupte taky jinak barevné šatky, například bordó nebo khaki. Tyto barvy jsou aktuálně velice moderní, tak proč je nemít i na šatech?