Bundy pro pány

Jaké bundy nesmí pánové ve svém šatníku postrádat?

Zima je období, které nemá mnoho lidí v lásce. Přece jenom je šíleně chladno a většinou máme hromadu práce v zaměstnání, tudíž nemůžeme zůstat doma v posteli. Zimě však můžeme vzdorovat tím, že se budeme teple oblékat. Dneska na pultech obchodů najdete celou řadu zajímavých zimních kousků, tedy hlavně bundy a kabáty. Pojďme nyní poradit pánům, jaké bundy nesmí v šatníku během zimy postrádat.

I pánové by se měli dobře oblékat, vždyť na vzhled se aktuálně velice dbá. Kabáty jsou samozřejmostí. Kupujte si hlavně ty rovného střihu. Kromě těchto kabátů však sáhněte i po bundách, které jsou letos vážně „in“. Pojďme si říct pár tipů, pro které se vyplatí zhřešit.

• bomber s kožíškem

Bombery jsou typy bund, které nejdříve dostaly ženy a které následně ohromily i muže. Během zimy si možná říkáte, že se bombery nevyplatí nosit, protože je v nich chladno, ale opak je pravdou. Dneska najdete bombery s kožíškem, tudíž vám v nich bude dokonale teplo. Jediné mínus, které tato bunda má, je to, že nemá vysoký límeček, a to bohužel ani její zimní varianta.

• džínové bundy s kožíškem

Džínové bundy jsou comeback, který je vážně populární. Džínové bundy se nosí snad neustále – ženy je nosí v létě, ale i na jaro nebo na podzim. Pánové po nich sáhnou taky kdykoliv to jde. Bohužel ještě donedávna jsme mohli oblíbené džínové bundy nosit jenom během teplejších dnů, protože v zimě nás bohužel před chladem neochránily. Nyní je ale najdeme v obchodech i s kožíškem, což je skvělé! Džínové bundy dostaly svou zimní podobu a staly se zase o něco populárnější.

Ty nejlepší džínové bundy s kožíškem najdeme v obchodech značky ZARA a LEVIS.

• zimní parky

Dlouhé bundy s kapucí – to je, panečku, pohodlnost. Těmto zimním dlouhým bundám se říká parky a jsou taky velmi populární. Přece jenom jsou teplé, ale jsou zároveň pohodlné a ležérní. Můžete je kombinovat takřka se vším.