Do které kabelky investovat proto, že nikdy nevyjde z módy?

Do které kabelky investovat proto, že nikdy nevyjde z módy?

Dámy moc dobře vědí, že investovat do kabelky, to je dobrá investice. Kabelka totiž stejně jako boty nebo jiné doplňky dodělávají outfit, přivádí outfit k dokonalosti. Pokud patříte k ženám, které nechtějí mít doma abnormálně velkou sbírku kabelek, ale raději by měly pár kabelek, které budou v módě dlouhá léta, poradíme vám, do jakých investovat. I když se i trendy mezi kabelkami mění doslova denně, některé kabelky lze označit za jakési stálice v módním průmyslu, které nestárnou.  

Kabelka je rozhodně dobrá investice, na tom se ostatně shodnou i mnozí investoři, kteří vědí, že kabelka na své ceně jenom roste. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí do nějaké kabelky investovat, máme pro vás několik konkrétních tipů na kabelky, které opravdu z módy nevyjdou, ani kdyby samy chtěly. 

Classic Flap Bag od Channelu 

Chcete mít ve své sbírce opravdu kvalitní kabelku, za kterou se každá žena otočí a kterou budete moct nosit doslova neustále? V takovém případě byste měli investovat do kabelky od Channelu, konkrétně do kabelky Classic Flap Bag. Kabelky Channel mají opravdu dlouhou tradici, zmíněná kabelka byla navržena už v roce 1955 a od té doby se drží na žebříčku popularity a módních trendů. I když se její cena pohybuje v řádech několika stovek tisíc korun, stejně je to kousek, který byste měli mít. 

Galleria od Prady 

Hledáte ideální kabelku na nošení do práce? Proč se v práci nepředvést s unikátní kabelkou od Prady, která nese název Galleria? Je velice jednoduchá, nenápadná, odolná vůči poškrábání. Je velice prostorná, elegantní. Není ani tak drahá jako předcházející model, její cena začíná na padesáti tisících korunách. 

Neverfull MM od Louise Vuittona 

Ikonická kráska jménem Neverfull MM. I tak lze popsat kabelku z dílny značky Louis Vuitton, která opravdu nikdy nevyjde z módy. Kabelka je pravděpodobně jedním z nejoblíbenějších kousků celé této kolekce. Je skvělé, že nejen že vypadá krásně, ale také je velice praktická.