Jaké šortky letos v létě obléknout?

Jaké šortky letos v létě obléknout?

Teploty dosahují svých rekordních hodnot, sluníčko neustále pálí a stín – to je místo, které je zaplněno lidmi. Abyste se nepotili, je dobré místo kalhot sáhnout po kratší verzi oblečení, a sice po kraťasech, které jsou jako každý rok v módě. Tedy – jen některé kousky. I ve světě šortek se trendy mění doslova jako na běžícím pásu. Pojďme se podívat na to, na co bychom měli upnout svou pozornost právě letos. 

Bermudy se dostávají do popředí 

Kraťasy nejsou u většiny žen oblíbeným kouskem. A je to pochopitelné. Odhaluje se část těla, která odhalena být nemá, respektive za kterou se ženy stydí a nechtějí ji ukazovat. Touto částí těla se myslí stehna. Jenže riziko zpocení je tak vysoké, že po kraťasech se přece jen sáhne. Jejich sebevědomí však značně pokulhává a na první pohled žena působí jako velmi nesvá. Naštěstí letos se do popředí dostávají bermudy, které jsou delšího charakteru a které tedy krásně zakryjí nehezky vypadající stehna.  

Bermudy můžete nosit celé léto. Zkombinovat je lze jak s obyčejným tričkem, tak i s příjemnou halenkou nebo tunikou delšího střihu.  

Džínové šortky stále v módě 

Nemyslete si však, že všechny loňské moderní trendy musíte vyhodit z okna. Není to tak. Letos zůstávají v módě například džínové šortky, které můžou mít řadu podob. Zatímco vloni jsme se upnuli hlavně na retro kousky, které nosil v dobách své největší slávy Palo Habera, letos se zaměřte na roztřepené, trhané modely a také kousky nápadně se podobající klasickým bermudám.  

Elegantní šortky s vysokým pasem 

Zatím se může zdát, že se hraje do karet hlavně sportovnějšímu, ležérnímu vzhledu. Jenže ve skutečnosti se do popředí dostávají i elegantní kousky s vysokým pasem, které jsou volnějšího charakteru. Neobepínají nohy po celém objemu stehen, jsou naopak velice volné čili ideální pro kombinaci s upnutějšími halenkami nebo tílky se špagetovými ramínky.