Tipy k vodě

Módní tipy k vodě

Pokud právě pátráte po nových bikinách, šatech, tunikách a lehkém přehozu, vyberte si plavky, které vám sluší a choďte stylově i k vodě. V poslední době se dostávají do popředí třeba efektní sukně s metalickým povrchem v kombinaci s jednoduchým topem. Nosí se sandálky všeho druhu. V létě jsou důležité materiály. Lehké příjemně chladivé šaty, třeba z hedvábí, nebo lnu, viskózy nebo bavlny. Výborné jsou i overaly, šortkové nebo v klasické délce.

Trendy v oblasti plavek jsou rozmanité. U plavek jednoznačně platí, noste, co vám sedí a v čem se cítíte dobře. Značka Cleobella a Viva přišly s trochu jinými a neotřelými střihy. V jejich kolekcích nechybí dvojbarevné plavky s výraznými barvami, symetrické černé čáry a spousta unikátních vzorů a provedení.

Viva!Moda se tak moc nedrží plavkových trendů a je prostě jiná. Najdete třeba jednodílné plavky s třásněmi, vršky plavek ve tvaru bolerka, plavky budící dojem tenisového oblečku nebo retro vysoké kalhotky či indiánské vzory. Viva!Moda v oblasti plavek nabízí svůj originální sportovní styl, jako třeba horní díl plavek s krátkými rukávky a spoustu jinak řešených, nápaditých asymetrických střihů.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky dokáží být hodně sexy, zvýrazní ženské křivky a zdůrazní pas. Není to jen nástroj ke schování nedokonalého břicha. Jednodílné neboli celkové plavky, dokáží velmi zaujmout. Můžete si vybrat střihy s ozdobnými originálními detaily a v zajímavých odstínech. Spoustu modelů není jen maskovacím kusem plavkoviny, módní společnosti opět oživili produkci jednodílných plavek se svůdnými křivkami a průstřihy, s ozdobnými výšivkami, kovovými detaily a s vysoce poutavým řasením.

Pokud se můžete pyšnit štíhlou a vysportovanou postavou, budete v nich vypadat skvěle a možná ještě lépe než ve dvoudílné variantě jakýchkoliv plavek. Celkové plavky mají nádech smyslnosti, připomínají totiž korzet. Zaujmou více než běžné okoukané bikiny.