Zbořte mýty

Zbořte mýty a buďte originální

Nenechte se svázat pravidly, bořte mýty a buďte originální. Existuje sice spousta pravidel, které se tradují v módním světě, ale diktování podmínek není nic pro jedinečný styl. Pokud nejdete do vyšší společnosti, kde je nutné pravidla etikety dodržovat, kombinujte i nekombinovatelné a vynikněte na první pohled.

Tenisky

Tenisky jsou velmi pohodlné a stále jsou in. Ve vašem botníku by neměly rozhodně chybět. Volte lehké, letní plátěnky s pohodlnou měkkou podrážkou, zkuste také platformy a místo tkaniček do tenisek dejte třeba stuhy.

Móda má být především hravá a má vás bavit. Přistupujte k ní s citem. Módní pravidla klidně můžete porušit. Doba, kdy tenisky patřily jedině do tělocvičny, už dávno neplatí. To už vědí i módní návrháři a i oni tento předsudek dávno porušili za vás. Sportovní prvky se naprosto skvěle kombinují s elegancí a tenisky jsou pohodlné a efektní. Působí mladistvě a dodají šmrnc i šatům. Bílé tenisky jsou vždy tou správnou volbou, zaberou i klasické černé. Léto je plné barev, tak nic nezkazíte ani výraznými a pastelovými barvami a květy.

Džínovina

Další nesmrtelnou a nadčasovou volbou je jednoznačně džínovina. Obléknout se do klasického denimu a to doslova od hlavy až k patě není příliš efektní. Zkuste tedy mísit různé odstíny džínoviny a můžete zvolit i plátěnky z denimu. Džínovou košili klidně kombinujte s kraťasy a kalhotami či se sukní. Nebo si vezměte džínovou košili na letní šaty.

Kombinace a styly

Černá a modrá je efektní. Kdysi v minulosti se tvrdilo, že se tyto dvě barvy nemají kombinovat. Nechápeme proč. Nádherná královská modř je s černou vysoce efektní. Je to lepší než se ladit do celočerných outfitů.

Pouzdrová sukně se hodí nejen do práce. A pokud zvolíte strečovou a elastickou, tak se jí meze opravdu nekladou. Dají se kombinovat i různé vzory a styly, jako třeba klasické pruhované tričko a květovaný bomber. Světlé barvy se dají nosit v létě i v zimě. Nemusíte na ně ani v zimě na půl roku úplně zapomenout.