vysoký elegantní pas

S vysokým pasem nejen k elegantnosti

Móda v poslední době hojně čerpá z minulých trendů. Na pultech v obchodech se setkáváme převážně s džínovými bundami nebo se zvonovými kalhoty. Tyto dva kousky jsou také dobrou ukázkou toho, že móda dělá dobré a špatné kroky. Džínová bunda se řadí k nestárnoucím trendům, které ještě chvilku povedou v módním závodě nejoblíbenějších bund. Kdežto o zvonových džínech se to stejné říct nedá. Pakliže k nim přidáte šátek jako pásek, batikované tričko, kulaté brýle a něco květovaného do vlasů, vznikne vám hippie styl, který se neřadí zrovna k tomu nejstylovějšímu.

S čím ale móda jistě neudělala chybu a co se opět vrátilo do kurzu, je vysoký pas. S ním se setkáme převážně u sukní. Formální styl si tedy znovu našel cestu k popularitě. Úzké sukně s vysokým pasem jsou skvělou volbou a přírůstkem do každého dámského šatníku. Rozhodně by podobný kousek neměl v takovém ženském šatníku chybět. Skvěle se doplní s lodičkami a košilí. Díky formálnímu vzhledu docílíme velkého sebevědomí, což je skvělé! Jediné mínus tvoří to, že v ní děláme opravdu malinké krůčky. Ale co! Na ženy se přeci musí a vyplatí čekat.

Nejen u úzkých sukní, ale také u áčkových a zvonových sukní se setkáme s vysokým pasem. Tento typ sukní je také velmi oblíbený, a to převážně v letních měsících, kdy se pestrobarevné oblečení drží v kurzu. Doplnit je lze pak jednoduchým tričkem bez vzoru, ale i s ním.

Vysoký pas nyní ženy upřednostňují i u džínů a jiných úzkých kalhot. Bederní džíny jsou už dávno „out“. Vysoká pas skvěle zamaskuje nedokonalosti, jako jsou převážně přebytečné tuky na bocích. Košile, ale i jiný top skvěle doladí tento typ oblečení. K džínům se hodí samozřejmě jakákoliv obuv, u úzkých kalhot se volí polobotky jménem oxfordky, dále baleríny nebo klasické a nestárnoucí lodičky. Pakliže ještě nevlastníte podobný kousek, jistě zamiřte do obchodního centra a jeden takový si určitě kupte.