Vkusný pásek

Vkusný pásek dokončí fantastický look

Především ženy mají velký problém v tom, aby si vybraly krásný kousek do svého šatníku. Většinou jim trvá pěkně dlouhou dobu, než si konečně přijdou na to své. Novinek je na pultech oblíbených obchodů ještě oblíbenějších značek habaděj, a tak málokterá žena ví, do čeho se vyplatí jít. Většina z nich má totiž takový problém, že si něco koupí, ale na druhou stranu se stane to, že ji daný kousek během chvilky omrzí. Kdo by to byl čekal, že ano. Ženy jsou zkrátka vybíravé i, co se týče oblečení, i když to jen hrstka z nich přiznává. Možná by se měly zaměřit především na doplňky, protože ty se vybírají mnohem lépe a hlavně nám poslouží k mnohem více outfitům. Vždy totiž perfektně rozzáří nejeden look, a tak se každá žena může pyšnit stejnými věcmi, ale pokaždé v jiném provedení.

Volte pásek – ten doladí elegantnost

Mezi nejčastější doplňky patří rozhodně šperky. Nyní nejsou trendy pouze ty masivní verze náhrdelníků či náušnicí, ale také především jednoduché, takřka neviditelné, řetízky. Jsou naprosto geniální a fantastické. Kdo by to byl řekl, že tak jednoduchá drobnost dokáže z jednoho skvělého looku udělat něco naprosto elegantního. Co však spěje také k elegantnosti, je také doplněk zvaný pásek či opasek. Milují ho především ti, kteří si nikdy nejsou schopni odhadnout velikost svých kalhot a pokaždé si koupí přesně o číslo větší. Vrácení zboží je proces na delší trať, a tak se není čemu divit, když si to lidé raději vyřeší s páskem. Masivní typy, které jsou posázené miliony kamínků a jiných aplikací či mají tu sponu velmi výraznou nebo v logu oblíbené značky, ty už jsou dávno z módy. Působí kýčovitě a ošklivě. Nyní jednoznačně vedou ty úzké pásky, které svou nepatrností zaručují elegantní dojem.

Nejvíce se kombinují především s úzkými společenskými kalhoty, které vlastně nejsou už tak společenské, protože se nosí už nyní naprosto kamkoliv. Jsou naprosto fantastické, protože díky nim vynikne ženskost, i když tričko nebude zrovna elegantní. Tyto úzké kalhoty se nejlépe dolaďují právě s úzkým jemným páskem, a to na základě barvy doplňků. Zlatou a stříbrnou totiž nikdy nekombinujte.