úzké kalhoty

Úzké kalhoty – základ formálnosti

Móda málokdy přijde s nějakým skvělým kouskem, který by se hned mohl zařadit do nestárnoucí klasiky. Poslední dobou přichází naopak s takovými trendy, které jsou v kurzu zlomek měsíce a pak beze slov odejdou. Například je toto problém šněrovacích triček. Kdo by je koupil? Před Vánoci zaznamenala velké haló, ale je začátek února a jako kdyby se po nich slehla zem. Nalezneme jej pouze v šatnících několika mladých dívek, které si tyto hodně odvážně kousky vezmou na večírek nebo diskotéku. Velmi špatně se kombinuje, proto se není ani čemu divit.

Mezi další krok vedle patří například halenka s netopýřími rukávy. Ano, i tento kousek se stal v poslední době hitem. Probudil se z několika ročního spánku. Než jsme ale stihli zaregistrovat trend, znovu ulehl a kdo ví, kdy se zase probudí.

Co se ale jistě řadí k těm nejlepším a především k nadčasovým kouskům, jsou úzké kalhoty. Formální styl nestárne a nyní je dokonce velmi oblíbený. Převážně jej naleznete v obchodě značky Reserved. Zde se nepohybují ani v příliš velké cenové hodnotě. Předpokládejte, že za jednotlivé části tohoto stylu zaplatíte určitě do pěti set. Mimo úzkých kalhot zde totiž naleznete úzké business sukně s vysokým pasem, vypasované košile, jež přesně sedí k ostatním kouskům, dále úzké pásky a hodinky s řemínkem. Také zde k tomuto stylu naleznete i příslušnou obuv a jiné doplňky.

Co opravdu nabízí obchod ve velké míře, jsou úzké kalhoty. Jak už bylo zmíněno, patří k hlavním bodům formálního stylu. Ovšem zapomeňte na časy, kdy se nosily pouze v černé barvě! Nyní si je můžete zakoupit v různých vzorech a pestrých barvách. Rozveselte svůj look, vždyť nejdete na pohřeb. U těchto kalhot vedou v poslední době zejména puntíky a drobné vzory. Co se týče barev, tak jednoznačně frčí tmavě modrá nebo pestré barvy, jako je například žlutá.