Typy pánského spodního prádla. Jaké, pánové, nosíte?

Typy pánského spodního prádla. Jaké, pánové, nosíte?

Stejně jako dámy, tak i pánové mají často potíž vybrat si vhodné spodní prádlo. Důvodem je to, že v obchodech se nachází opravdu velké množství spodního prádla. I pánové chtějí, aby jim bylo ve spodním prádle pohodlně, ani pánové netouží po spodním prádle, které bude táhnout nebo škrtit v pase. Zkrátka touží po pohodlných modelech, v nichž se budou cítit dobře.  

V případě, že patříte k mužům, kteří si zrovna chtějí vybrat spodní prádlo, seznamte se se všemi typy a druhy spodního prádla, ať nejste překvapeni výběrem v kamenné prodejně.  

Boxerky 

Existují takzvané boxerky, které jsou dnes nejžádanější druh pánského spodního prádla. Jedná se o nadmíru pohodlné spodní prádlo, které je praktické a také dobře přizpůsobivé. Oblíbené jsou hlavně boxerky různých značek, pánové už nemají zájem o nošení neznačkových kousků, které se hned vytahají nebo ztratí jinak svůj tvar či barvu.  

Pokud vybíráte boxerky, neměly by vás nikde táhnout ani tlačit, měly by vám umožňovat volný pohyb, případné nohavičky by se neměly rolovat.  

Trenýrky 

Dnes už méně používaný druh spodního prádla. Dříve však byly trenýrky hodně využívané, s příchodem boxerek se však zájem o ně snížil. Trenýrky však dokonale padnou jakékoli pánské postavě, v pase je drží pevná guma, trenýrky jsou často až do půlky stehen. Velice typické pro trenýrky je to, že jejich otvor je doplněn knoflíčky.  

Slipy 

Dalším druhem spodního pánského prádla jsou slipy, které se opět dnes už moc nenosí. I když se však nenosí, stejně se najdou ti, kteří je budou a budou nosit, protože jsou jim pohodlné. Poskytují komfort, podtrhují mužskou postavu. Jedná se o pánské spodní prádlo, které nemá nohavičky, za to je však nadmíru přizpůsobivé. Vhodné jsou zejména pro takzvané obdařené muže, podtrhují totiž jejich mužnost. A taky jsou vhodné pro muže nižší postavy, jelikož nohy opticky prodlužují.