Tři dámské outifty, s nimiž okouzlí na každém rande

Tři dámské outifty, s nimiž okouzlí na každém rande

Chystáte se na velké rande, ale nevíte, co si vzít na sebe? Poradíme vám. Moc dobře víme, jak jsou rande důležitá, stejně tak víme, jak důležitou roli hraje oblečení jako takové. Dnes si lidé dělají názor na člověka už dle toho, co má na sobě. To znamená, že pokud byť jen černé prádlo pod bílým topem, už si člověk myslí, že mu nezáleží na detailech nebo že není dostatečně pozorný. Abyste se vyvarovali špatnému prvnímu dojmu, dejte na nás a nechte se inspirovat třemi outfity, které jsme pro vás vykouzlili.  

Vybrali jsme outfity jak elegantnější, tak ležérnější. Každá žena má oblíbený styl, jistě se bude minimálně inspirovat našimi tipy.  

Kombinace elegantnosti a ležérnosti 

Dnes móda podporuje kombinaci ležérnosti a elegantnosti. Proto toho využijte a oblékněte se do krásných šatů na špagetových ramínkách, které doplníte o klasické bílé tenisky. Bílé tenisky jsou hitem letošního roku, stejně jako zmiňovaná špagetová ramínka. Šaty klidně mohou být nadýchané, nebojte se vůbec vzít si nadmíru elegantní kousek. Doplňte je pak krátkým svetříkem na knoflíčky, který ochrání před případným chladným večerem, a poté s sebou si vezměte buď malinký batůžek, nebo třeba menší kabelku přes rameno. 

Zaujměte s pohodlným outfitem 

Pokud se chcete na rande cítit hlavně pohodlně, víme, jak toho dosáhnout. Vezměte si na sebe kalhoty cigaretového střihu, které doplníte o obyčejné jednobarevné tričko s potiskem, které zakasáte do kalhot. K tomu koženkový křivák, případně semišový křivák, opět bílé tenisky a batůžek s kšiltovkou. I do takové ženy se může chlap zamilovat.  

Nebojte se pánského stylu 

Dnes se také nosí pánský styl. Nebojte se proto vytáhnout boyfriend džíny, které doplníte teniskami bez šněrování, k tomu zvolte jednobarevné úzké tričko, které dobře ukáže, že mužem nejste, ale že jste ženou. K tomu džínovou větší bundičku, batoh a záda a může se jít. Jen pozor na to, abyste nepřišli s drahou polovičkou stejně oblečeni.