Top nejžhavější letní trendy. Už je taky vlastníte?

Top nejžhavější letní trendy. Už je taky vlastníte?

Chcete oživit svůj letní šatník? Pak byste ho měli oživit rozhodně letními trendy, které jsou nyní in. Zaměřte se hlavně na trendy, které hlásí velké comebacky. Dalo by se říct, že v nedávné době se do módy vrhla vlna z šedesátých let, která přinesla do módy celou řadu fantastických kousků. Nechte se šedesátými léty unášet a inspirovat. Pokud však nevíte, jaké konkrétní kousky koupit, přinášíme vám několik konkrétních doporučení.  

Výrazné mašle 

Ať mají vaše kousky opravdu výrazné mašle! Neříkáme to z legrace, opravdu to tak je. Výrazné mašle jsou aktuálně in, o tom se ostatně můžete přesvědčit hned, co vejdete do obchodů s oblečením. Takové topy z organzy, které mají velkou výraznou mašli, vypadají, jako kdyby zrovna odešly z domu nejznámějšího módního návrháře. Proto se takovým topům nebraňte, jenom si tedy pořiďte i něco, s čím budete dané topy kombinovat. Pokud zvolíte vhodnou kombinaci, pak si můžete top s obrovskou mašlí vzít třeba i na svatbu nebo na jinou společenskou událost.  

Denimové kousky jedou 

Byli bychom neféroví, kdybychom vyjmenovali jenom jeden jediný denimový kousek, který si zaslouží vaši pozornost. Pozornost si zaslouží jednoznačně všechny denimové kousky, které si koupíte. Právě denim je to, co se nyní bude nosit, co letos nadchne naprosto každého. Nebojte se denimové kousky kombinovat, vůbec není faux pas to, když si vezmete denimovou košili a k tomu třeba džíny a denimovou kabelku.  

Kalhoty s rozparky 

Když jsme zmínili vlnu ze šedesátých let a také hromadu trendů, které hlásí svůj comeback, mysleli jsme právě i na kalhoty s rozparky, které jsou sice zajímavým způsobem, jak osvěžit klasické černé kalhoty, na druhou stranu ne všem se tento trend může zamlouvat. K těmto kalhotám doporučujeme kombinovat hlavně boty bez podpatku, které však budou mít výraznou špičku.