Pánské trendy letošního léta. Vyplatí se do nich investovat

Pánské trendy letošního léta. Vyplatí se do nich investovat

Stejně jako ženy, i pánové chtějí vypadat k světu. Proto tedy sledují aktuální trendy, které si postupně kupují do svých šatníků. V případě, že patříte k lidem, kteří chtějí vypadat k světu, pak přinášíme letošní pánské trendy léta, bez kterých se neobejdete. Stejně jako se mění dámské trendy ve světě módy, mění se tak i pánské. Pokud se vydáváte nakupovat, dejte na naše tipy.  

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Navíc šaty jsou v současné době něco, podle čeho se hodnotí i charakter člověka. V případě, že patříte k lidem, kteří chtějí vypadat stylově a moderně a chtějí tak zaujmout na první pohled, kupte si minimálně to, co níže zmiňujeme. Právě to totiž patří k pánským trendům letošního léta.  

Lehké košile se stojáčkem 

I během léta mohou pánové nosit košile. Navíc právě košile jsou to, co se v létě doporučuje nosit. Aktuálně jsou totiž in lehké, plátěné košile, které mají jenom nízký stojáček. V ideálním případě si pořiďte jednu takovou bílou košili, pak už je to čistě na vás, po jaké další barevné košili sáhnete.  

Polo trička 

Stejně jako vloni, i letos si své příznivce nachází polo trička, která zůstala v módě. Nejsou to trička vhodná jenom pro muže starší, ale naopak je mohou nosit i pánové, kteří se řadí k mladší generaci. V případě, že chcete investovat do polo triček, vybírejte si hlavně jednobarevné kousky, které se vám budou dobře kombinovat.  

Mokasíny 

I když se v létě nosí hlavně otevřené boty, sandálům se letos vyhněte. Mokasíny jsou totiž to, co pánové mohou nosit dnes a denně. Hodí se skvěle k šortkám, ale také jimi nepohrdněte ve chvíli, kdy jdete třeba na oslavu nebo na svatbu. I k obleku se totiž skvěle hodí, jen si do nich nedávejte vysoké barevné ponožky a zvolte spíše krátké, takřka neviditelné.  

Tašky přes rameno 

Nosit se také vyplatí tašky přes rameno, které jsou stylovější než ledvinky, jež si oblíbily hlavně ženy. Tašky přes rameno mějte menší, ty jsou vkusnější.