Objevte trendy letošní plavkové sezony

Objevte trendy letošní plavkové sezony

I když to venku ještě mnohdy nevypadá, přesto se nám blíží plavková sezona. I když ji možná nestrávíme u moře, jak bychom chtěli, můžeme plavkovou sezonu strávit třeba na zahradě u bazénu. A i v takovém případě byste měli vytáhnout aktuální trendy, které si zamilují nejen dámy, ale také jejich mužské polovičky. Přece jenom v plavkách ženy vypadají velmi sexy. 

Pokud se už těšíte na léto, pravděpodobně jste začali shánět ty pravé plavky pro blížící se sezonu. Stejně jako vloni, i letos lze očekávat řadu novinek. Pojďme se společně podívat na letošní plavkové hity a pořiďme si je dříve, než budou vykoupené.  

Vršky ve stylu podprsenky 

Zapomeňte na vršky, které byly ve tvaru trojúhelníků. Pro letošní rok jsou trendy vršky, které jsou naopak v podobě podprsenky. Jedná se o skvělé plavkové vršky hlavně pro ženy, které mají větší poprsí a které tak potřebují pořádnou oporu pro svá prsa. Košíčkové plavky s kosticí a tenkými ramínky jsou letošním hitem. Je to však krapet retro kousek. Móda se nechala inspirovat minulostí, kdy se tento typ plavkového vršku už nosil. V každém případě si přijde na své žena milující neutralitu i barevnost. Vršky jsou už nyní k dostání ve všemožných barevných kombinacích.  

Plavkové kalhotky jedině vysoké 

Už vloni jste mohli zaregistrovat takový retro kousek, a to vysoké kalhotky u plavek. Ty většinou sahaly až nad pupík, který tak absolutně schovaly. Jelikož si je ženy vloni oblíbily, do plavkové kolekce letošního roku byly vysoké kalhotky zařazeny i letos. Vůbec se nebojte kalhotek s vysokým pasem, které budou navíc zvláštní svým páskem. Podobné aplikace jsou povoleny.  

Zvířecí vzory i na plavkách 

Pokud sledujete aktuální módní dění, víte, že se do módy dostaly zvířecí vzory opět po letech. Nenosí se však jen na botách nebo halenkách, pro letošní rok jimi mějte poseté i plavky. V tygřích, leopardích nebo v zebřích plavkách budete ještě víc sexy!