kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena pro jarní oblevu

Právě probíhající týden je tím posledním, kdy se dočkáme takové tuhé zimy. Konečně má opustit Českou republiku, což je dobrá zpráva převážně pro ty, kteří zrovna nemají v lásce sníh a ledovku. Obleva by se k nám měla dostat už v druhém únorovém týdnu, což znamená opět vytažení jarního odlehčeného oblečení, a sice lehkých kabátků a trendy bund.

Mezi další hlavní kousky, které jistě nenecháme v botníku jen tak pro parádu, patří i oblíbené tenisky a kozačky nad kolena. Ty se staly velkým trendem převážně na podzim, ale určitě jste se s nimi setkali i během zimních měsíců. Jelikož se vyrábí většinou ze semiše, nepatří zrovna k nejteplejším kouskům, proto se není čemu divit, když jsme je přes nízké teploty (jako byly mínus třicet stupňů Celsia) a přes bujné sněžení na nohou žádné dámy neviděli. Když jsme se ale konečně dočkali mírného oteplování, proč tento jedinečný kousek znovu neukázat světu.

Kozačky nad kolena se staly velmi úspěšnými zejména pro to, že to byla jediná vhodná alternativa, která donutila teenagery, aby si změnili tenisky na jinou zimní obuv. Znáte je – jsou ochotni celoročně nosit oblíbené kecky, i kdyby sněhu bylo až po kolena. Tento typ kozaček ovšem zaznamenal takový úspěch, že si je s oblibou kupovaly dívky nejen v náctiletém věku.

Nejlépe se kombinují převážně s černými silonkami a sukní či šaty. U džínů totiž nevynikne délka, jež se právě tyto kozačky pyšní. Jsou skvělým doplněním dlouhého kabátu, zejména v bordó nebo v hnědé barvě. Pokud celý look doplníte na jaře i kloboukem, jistě nebudete litovat. Otočí se za vámi nejen muž.

Co se týče ještě dalších doplňků, určitě se k nim nebojte připojit jakýkoliv masivní náhrdelník či náramek. Hodinky jsou také naprosto v pořádku. Kozačky nad kolena se neřadí k těm kouskům, které mají jen jednu možnou kombinaci.