Kapsáče jsou zpátky. Miluje je nejedna celebrita

Kapsáče jsou zpátky. Miluje je nejedna celebrita

Zatímco loňský rok se nesl ve znamení milovaných, ale také nenáviděných ledvinek, ten letošní se nese v duchu kousku, který budí podobné pocity. Jsou jím kapsáče, jež se také probudily z dlouhého spánku, který trval od devadesátých let. Pokud jste je neměli v lásce, pravděpodobně se jim budete stranit i nyní. Najdou se však jedinci, jež vítají nový módní trend s otevřenou náručí.  

Mezi nimi se najde i nejedna česká, slovenská nebo zahraniční celebrita. Velmi si je oblíbila Dara Rollins, která se jich rozhodně nebojí, a americká zpěvačka Rihanna, která je podobným stylem proslulá. Pokud bychom zapátrali do dob jejich prvotní slávy, řekneme, že byly také v hledáčku samých známých hvězd. Nosila je například zesnulá Aaliyah.  

Součást kolekce světových značek 

O kapsáčích nyní můžeme říct, že jsou součástí kolekcí světových značek. A i když je najdete v nabídce běžných a cenově dostupných značek, najdete je také v nových kolekcích značek luxusních, jež jsou pro běžné smrtelníky nedosažitelné. Uvedly je například módní domy jako Max Mara nebo Burberry. Sice je zde nenajdete pod pojmem “kapsáče”, ale spíše “cargo kalhoty”, tak ať nejste překvapení.  

Pokud vás od koupi odrazuje jen to, že si nejste jistí kombinací vojenských kalhot s kapsami na bocích, ani toho se nemusíte obávat. Dnes se tento kousek dá zkombinovat prakticky se vším. 

S asymetrickým topem i oversized tričkem 

Kapsáče jdou do kopy s asymetrickým topem, který je velmi stylovým kouskem, o tom není sporu ani pochyb. Když bude zkrácené délky, i tak bude konečný look vypadat naprosto fantasticky. Pokud se chcete svým outfitem dostat do dávných devadesátek, měli byste sáhnout spíše po oversized tričku. Rázem vykouzlíte model, který s oblibou nosili vaši rodiče. Pomyslnou třešničkou bude takzvaný bucket hat – pokrývka hlavy připomínající rybářský klobouček.